bugün

yanaşık düzen eğitiminde kendisine başarılar diliyoruz.
babasının dediği gibi askerde yan gelip yatmayıp düşmanla kora kor dövüştüğünü umduğumuz mehmetçiğimiz.
(bkz: babanı da sevmezdim)*
"lan ne ara gitti de geldi bu askere?" kişisidir.
şu aralar yaptığı uzuun askerlik nedeniyle gündem olmuş olan padişah oğlu. ülkece merak ettiğimiz bir konu da; alçak sürünme yapıp yapmayacağı.
20 gün askerlik yaptı diye sırtına türk bayrağı asıp şov yapan adam.
"şan ve şeref dolu 21 gün" muhabbeti yapacak kişidir.

- ee bilal nasıldı askerlik?
* abi çok zordu ya, bizim takım komutanına sordum "bunun devlet yöneticileri kontenjanı olanı yok mu?" diye, "yok" dedi, en iyisi buymuş. lan koskoca harvard'ta bile var öğrenci alımında devlet yöneticileri kontenjanı, asker alımı için burada yok. şaşırdım. neyse sonra, "bunun burslusu yok mu?" diye sordum cevap vermedi herif. ne bileyim bunun burslusu da buymuş abi. neyse allah'tan remzi amcam * * karşıladı askerlik masraflarımı da yırttık biraz.
bunun yaptığına da askerlik diyorlar. yazıklar olsun bu ülkenin çivisi çıkmış. ülkenin zencilerine, mağdurlarına bakın. villaları, gemicikleri, askerlik yapmayan oğulları var.
başbakan recep tayyip erdoğan'ın oğlu bilal erdoğan, vatani görevini yaptığı burdur 58. piyade er eğitim alay komutanlığı'ndan terhis oldu.

başbakan erdoğan'ın küçük oğlu bilal erdoğan, 21 gün yaptığı döviz bedelli askerliğini tamamladı. 6 bin 200 askerle 115. dönem bedelli erler arasında yer alan erdoğan, sırtında türk bayrağı ile birliğinden çıktı.

erdoğan'ın, birliğinden ayrılmadan önce burdur valisi ibrahim özçimen ve alay komutanı kıdemli albay mehmet hayta ile vedalaştığı bildirildi.

birliğinden çıkarken bazı arkadaşları ile vedalaşan, askerlerle tokalaşan erdoğan, ''vatani görevimizi tamamladık. çok teşekkür ederim sizlere de. burada bulunduğumuz süre içinde nazik davrandınız. şimdi de yolumuza çıkacağız. 21 gün çok iyi geçti, hiçbir sıkıntı olmadı. çok teşekkürler'' diye konuştu.

erdoğan, arabasıyla hareket ederken basın mensuplarına el salladı.

görüldüğü üzere teskere almıştır. çok zor şartlar altında, dağda tepede, bayırda çamurda askerlik yapmış teröristlerle uğraşmıştır. evet.

burada benim tepki gösterdiğim bu adamın soyadı değildir. fakat madem az gün yapıyorsun, hani insanda zorla olmaz ama bir gurur ve onur olur hani yediremez kendine; çıkıp da şov yapmak ne? sanki büyük operasyonlara katılmış, kahramanlıklar yapmış ayaklarına yatmak ne?
(bkz: nihat kahvecinin devresi)
görsel

and

http://img199.imageshack..../muzafferdeligozsehit.jpg

hangisi o bayrağı omuzlarında taşımanın şerefi ve onurunu hakediyor acaba?
(bkz: çürük)
sevim tanürek cinayeti
bir gecede bursla okumaya başlayan ama burs verenin bile, burs verdiğini burs alandan daha sonra öğrenmesine konu olan, söz konusu okulunu bitirip "çakı gibi" asker olmasından hemen sonra meya kozmetik ve atagold adlı iki şirkete ortak olmuş, dünyanın en zengin 7. devlet başkanı olan röcep dayyipin zar zor okuttuğu, askerdeyken yolunu gözlediği, çok büyük olmasa da çam sakızı çoban armağanı gemicik aldığı, kendi gibi "çalışkan", "dürüst", "haram bilmez" oğluna, verilen addır..
http://www.cumhuriyet.com.tr/?hn=165758

görüldüğü üzere hayırsız evlattır. adam kendisini yoksulluk içerisinde burs bularak okutmuş, altına gemicik çekmiştir fakat gelin görün ki kendisi bir villacığı babasına kiraya vermiştir. olmadı bilal olmadı.
(bkz: babadan zengin)
israil ile yapılacak savaşta aktif rol almasını beklediğim şahıs. bedelli de olsa adam asker beyler.**
19 ekim 2011 pkk çukurca saldırısı sonrası ne hissetiği merak edilen kişi. her şeyin bir bedeli mi vardır? bedelli askerlik gibi? ya da çürüğü.
(bkz: sevim tanürek) allah mekanını cennet etsin. sürücü ehliyeti olmayan katilinin hiç ceza almadan kurtulması üstelikte hanlar hamamlar gemiler sahibi olması sanırım ruhunu rahatsız ediyordur.
Dün internette hangi haberler varsa, bugün gazetelerde o haberler var; neredeyse hiç özel haber YOK...
Arada öne çıkan bir Sözcü'nün bu haberi: Tayyip Erdoğan'ın evlatları KEBABÇILIK iŞiNE girmişler...
Bakınız: http://galeri.uludagsozlu...ilal-erdo%C4%9Fan-276878/
Başbakanın oğlu, ABD'de burslu okuyan ve washington dolaylarında 261.000 dolara ev alan öğrenci
Bim marketlerinin ortağı ve cola turkada %51 lik hissenin sahibi.
ikinci gemicik alımını da yapmıştır.

zamanında boşa demedik filocuk olur bu diye.
Ne hortumuuuu?!! Kanalizasyon borularını bağladılar.
(bkz: bilal erdoğan ın 2 nci kez gemi alması)
3. gemiciğini de kısa zamanda alacagını umdugumuz şahıs. halkimiz bu kafada devam ettigi sürece o daha ne gemicikler alacak.evet ne diyorduk durmak yok yola devam.