bugün

Yapıştır dedee yağ gibi kaysın kıyıdan kıyıdan sıcratmadan güneşe doğru...
Malt iciyodur o malt.
bu dedeyi beşinci boyutla sınırlamamalı tabi.
bu dedemiz zeki demirkubuz başyapıtı masumiyet'te kaldıkları pansiyonu işleten dededir.
(bkz: bu boyut bir harika dostum)
(bkz: imamın dediğini yap yaptığını yapma)
Adam gibi bira derlerdi de hacı gibi biraymış bu :/
Beşinci boyuttan sonra işsiz kalmıştır ne yapsın adam demleniyor yarasın usta .
kendisi bir oyuncudur ve illa ki oynadığı rolün kişiliğini taşıyacak diye birşey yoktur. belki müslüman bile değildir kendisi bilemezsiniz ki! illa maneviyat içerikli, dini yönlü rolde oynadığı için gerçek hayatında da öyle mi olması gerekiyor?
tayip tapınıcılarına bir ders olması umudu ile. *
belki dertlidir sorusunu kendilerine sorarak kendi kendilerini telkinde bulunan yobazların olabileceği eylem. anladıydım ben bu dedenin böyle bir potansiyel barındırdığını.
belki efes içmek günahtır sadece. dedenin damak tadının iyi olduğu gerçeğidir.
görsel
samanyolu çekim tekniklerinin ne kadar etkili olduğunun göstergesidir. millet izlediklerini gerçek sanıyor.
(bkz: dincilerin alkolik olduğu gerçeği)

(bkz: dincilerin alttan alttan rakıdan bir fırt alması)
laikçilerin iftirasıdır. hem montaj olmadığı nerden belli. * *
aslında o tuborg şisesine koyulmuş ayrandır. hacı hoca dediğimiz; iyilik timsali, ak saçlı, nur yüzlü bir insan hiç ağzına içki sürer mi allasen?
beşinci boyut salih'i derinden yaralayan hadisedir.
şaka bir yana, bu oyuncu dedemizin o olaydan sonra bu zamana kadar suikaste kurban gitmemesi sevindirici hadisedir. demek ki özel hayata saygı gelişmekte.. bunlar hep ileri demokrasi ürünüdür. evet.
(bkz: ömer baba sendromu)
oyuncudur nihayetinde, kimin ne bok yediği kimseyi ilgilendirmez.
beşinci boyut yıllardır yayınlanıyor. oynayan bu adama birşey vermemiş ki izleyenlere ne verecek. izlemeyin bu saman tv yi amk ya.
alkol kullanan bir adamın islam temalı bir dizide rol almasıdır.

fakat öyle moronlarla uğraşıyoruz ki, utanmasalar bu adama da dini sömürüyor diyecekler.
işiyle özel hayatını karıştırmayan bir insan örneğidir.
kimsenin kimseyi yargılamaya hakkı olmadığı gibi. gizli saklı özel hayata burun sokup yorum yapmama hakkıda vardır.
efes extra içmesi önerilen dedemiz. salihe de selam.
tuborg güzel bir içeceğimiz olmakla birlikte cübbeli ahmet hocadan sonra her şey beklenebilir bu insanlardan.