bugün

oldu mu şimdi bu ? Salih yapsa tamam da, sen ondan da büyüksün dayıcım. oldu mu şimdi he ? yarasın bu arada amca.

görsel

(#16175709)
doktor tavsiyesine uyduğundandır. karışmayın adama.
genç şakirtlerin rahatsız olduğu, dünya' nın samanyolu tv. Den gördükleri gibi olmadığını anlamalarına sebebiyet veren olaydır. Muhtemelen biz burada tartışırken o beşinci tuborg' a geçiş yapmıştır.
(bkz: şakirtler bunu da açıklasın)
yeni bir dizi çekiminden alınmıştır, filmde alkolik bir adamı canlandırıyor olabilir. *
ibretliktir.

insan kırmızı içer dede.
müthiş bir ironidir. bi de efkarlı bi bakışı vardır ki yürekleri yakar. *
samanyolu izleyicileri haketti bunu dediğim gülünesi durumdur.

orada oynayanların hepsi dini en güzel şekilde insanlara aşılıyorlar. biraz samanyolu izlede ufkun genişlesin diyen hacer teyzeye burdan kapak olsun diyorum.
bu kadar neden şaşırıldığını anlamadığım olaydır. zaten ayık kafa ile yapılacak programlar yapmıyorlar ki!

bi dakka bi dakka siz ordaki senaryoların ayık kafayla falan mı yazıldığını zannediyordunuz? oha.

edit: biri capsi atsın başlık başıma kaldı.

edit2: oha ben başlığa kaldım şimdide.
her izleyişimde beni benden alan, her izleyişimde şok olup dersler almamı sağlayan beşin boyut' a bakış açımı değiştirmiştir. neden yaptın bunu bana dede? ye desen taşağını yerdim ben senin halbuki.
http://twitpic.com/a73lyg
(bkz: adam gibi dede)
5 turborg içerek, 5. boyuta ulaşan dededir.
salih abi'nin akıl hocası bunu yapıyorsa , kimbilir salih abi neler yapıyordur demiş olduğumuz durumdur.
tuborgun gücünü kanıtlar.
tuborg için beşinci boyuta geçin. alem ikinci, üçüncü boyutta debelensin dursun.
oyuncudur ne olacak! diye geçiştirilemeyecek durumdur. işlerine gelmeyince bizden değil (yani kendi cemaatlerinden değil daha açarsak müslüman değil) teranesiyle insanları ihalelerden atarlar, iş yapmazlar, memuriyete almazlar ama kendilerinden! olan yani onların pisliklerine eyvallah deyince onlara bira içmek bir anda normal olur. iktidar sahiplerinin her türlü kötülüğü yapmayı kendilerine hak görmesi ama halka kişisel bir günahı bile çok görmesidir bu. Eee ne de olsa Din, koyun sürüsü gütmek için rahatlıkla kullanılabilecek bir olgudur malesef.
(bkz: bebişinci boyut taki dedeler)
(bkz: hastasiyiz dede)
ağzının tadını bilse öyle bir yerde rakı içer.

aklıma geldi editi: kurtlar vadisinin ömer babasının rakı içmesi kadar komik olmuştur.
efes filtresiz önerdiğim meşhur dededir.
hocanın dediğini yap, yaptığını yapma.

cuk oturdu mu? ne bileyim ben! manzara süper, afiyet olsun.
adam sanat için soyunmuştur.
o değildir. zira o amcanın sakalları kulak hizasından önce bitmektedir.yeni yeni çıkmaya başladı ise bilemem.
(bkz: meşrubat olan turborg u bira sanan genç)
özel hayatın gizliliği diye bir şey bu ülkede. sanat için soyunmak varsa sanat için şakirt olmak ta vardır herhalde. sonuçta bu adam da bir oyuncu ve işiyle kendi yaşamını bütünleştirmek zorunda değil. ayıptır. *

edit: niye eksi basıyorsunuz lan? ha eğer tuborg içmesin diyorsanız efes de içebilir, siz de haklısınız.