bugün

kerim frei, 3 milyon euro'ya alınıp 2,5 milyon euro'ya satılmış.

yani tl bazında değerlendirildiğinde 8 milyon tl'ye alınıp 10 milyon tl'ye satmış takımdır.
görsel
o uzun yazıyı üşenmedim okudum.

Bunu söylemeyi sevmesemde tiner harbiden kafayı böyle yapıyor. Cüce demiş ahaahahahah.
futbolcu satışlarından son 1,5 yılda ciddi gelir elde etmiş kulübümüz.

http://www.haydikalkayaga...zn-son-15-ylda-giden.html
uzun yazıyı ben de üşenmeden okudum. tinerin sağlığa olan zararını harbiden ciddi ciddi iliklerime kadar hissettim. cüceye ve öğretmenlerine selam söyle liseli.
türkiyenin en büyük 3. takımıdır. daima geri plandadır. evet.
17 macin 10onu penaltiyla alacak kadar serefli (!) takim.

amkun tinerperestleri.
taraftarini gunahim kadar sevmem hepsi bos beles tipler...
Renklilerin gene başlığının altında ağladığı takım. Olum ağlama duvarı değiliz lan gidin az ötede ağlayın hahahahaha.
sevgili takımım, yense de yenilse de sevdam hep aynı. siyah beyaz nostaljik hikayem.
renklileri kudurtan takım.
işte renkli olmanın zararları.
sırf fenerbahçe mehmet ekici'yi alır yarış içerisinde güçlenir diye olcay'ı ucuza verip ekici'yi almaya çalışan takım. ekici ayarı verdi allah'tan bunlara da gördüler şark kurnazlığını. evet.
alanyaspor'a yenilecektir.
Mario gomez beşiktaş için türkiye nin bayern münih idir demişti. (bkz: beşiktaş türkiye nin bayern münih idir).

Ama ben türkiye nin juve si olduğunu düşünüyorum. Hem renk benzerliği olsun hem de milan ve inter ile olan rekabeti bizim gs ve fb ile olan rekabetine benziyor. Ayrıca ikisi de rakiplerini gömmüş durumda. Stadları da benzemesi cabasi.

Edit : yarımakillinin biri cohanhagen yazmış. Hahahasiktir diyorum.
kadro olarak ciciş kardeşlerden iyi olmamasına rağmen, mental olarak ikisinden de iyi durumda. çünkü beşiktaş futbolu sahada oynamaya çalışır. beşiktaş'ın maçları bittiğinde sadece futbol konuşulur.
Sampiyonlar liginde aldığı 8-0 ve 6-0 lık ağir mağlubiyetlerle turkiye'de bu alanda rekoru elinde bulunduran jimnastik kulubü.
Beşiktaş Jimnastik Kulübü, 1903 yılında istanbul'da kurulan spor kulübüdür.

1908'deki ikinci Meşrutiyet ile birlikte sportif faaliyetlere biraz daha serbestlik tanınmıştır.

Uzun yıllardır yapılan araştırmalar ve çeşitli kaynaklardan toplanan bulgular neticesinde; bilindiği üzere Beşiktaş'ın ilk renklerinin kırmızı beyaz şeklinde olduğu, ancak balkan savaşı'nın kaybedilmesinden sonra şehit düşen, yaralanan veya esir edilen 340.000'den fazla askerin yasını tutmak amacıyla renklerin karartılıp siyah beyaz olarak değiştirildiği yazılmaktadır.

24 Eylül 1951 tarihinde Futbol Profesyonel Talimnamesinin yürürlüğe girmesiyle birlikte futbol resmî olarak profesyonelleşmiş ve 1952 yılında Türkiye'nin ilk profesyonel ligi olan istanbul profesyonel ligi kurulmuştur.1952'de düzenlenen ilk profesyonel lig, 8 takımın katılımıyla çift devreli lig usulüne göre oynanmış ve Beşiktaş oynadığı 14 karşılaşmada yenilgi almadan ilk profesyonel ligin şampiyonu olmuştur.
bu sene ki hallerini hep 2012 2013 yılları aralığındaki galatasaraya benzettiğim takım. yeni stad şenol güneş vs süper lig için yerinde transferler hasbel kadar oturmuş kadro.
o sezon bahsettiğim galatasaray ile bu sezon ki beşiktaş yer değişikliği yaptı resmen. galatasarayda feda beşiktaşına benziyor. fener desen aziz yıldırımı sevmeyen azımsanmayacak kadar taraftarları sebebiyle motivasyonsuz basketbol ile idare ediyorlar genellikle.
demem o ki bu senede şampiyon olmaları çok muhtemel. dediklerimde değişikler olmazsa tabii.
iyi olduğu zaman da kötü olduğu zaman da hep hakemlerin kıyımına, eyyamına maruz kalıyoruz. ben bunu anlamıyorum.

demek ki bu ülkenin bütün şer odakları ciciş kardeşleri destekliyor.
Ligin yeni lideri. Nazar değmesin, hakem eli hiç değmesin. Şampiyonluğa kadar yolu açık olsun.
görsel
Saygılar.
ryan babel'i aldığında ciciş kardeşlerin yorumcuları ryan babel'i çöp ilan etmişti.

son duruma bir göz atalım: görsel
renkleri siyah beyaz olan kulüp.
ilk renkleri kırmızı-beyaz olmadı, ilk başlangıçtan beridir siyah beyazdı.
selam edin yeni lidere.

beşiktaş bey diyeceksiniz.
Armasındaki türk bayrağı nı gururla dalgalandıran takımım.
http://www.hurriyet.com.t...adanaya-inebilir-40346815 Ziraat türkiye kupasında kayserispor'la oynayacağı karşılaşma için kayseri'ye gidecekken olumsuz hava şartları nedeniyle sabiha gökçen havaalanında mahsur kalmıştır.