1. 1.
  hacettepe universitesi'nin eskisehir yolu uzerindeki kampusu.
  2 ... 6.4.r.1.$.h
 2. 2.
  bünyesinde edebiyat,eğitim,fen,iktisadi ve idari bilimler,iletişim,güzel sanatlar ve mühendislik fakültelerini bulunduran ankara'ya 17 km uzaklıkta bulunan hacettepe universitesi kampüsünün bulunduğu, çankaya ilçesine bağlı mahalle,köy.
  ... obsidian
 3. 3.
  artık kantinleri olmayan fakat internet kafesi, ateri salonu hatta alışveriş merkezi bile olan kampüs
  ... pangea
 4. 4.
  hacettepe üniversitesinin ankaradan çok eskişehire yakın olan, kışları kar yağdığında yolları kapanan, kampüste kurt tilki görüldüğü iddiaları olan, tıklım tıklım dolu otobüsleriyle ünlü kampüsü.
  ... shinoda
 5. 5.
  şehre uzaklığıyla sövdüren ancak yine de insanın kendini sevmekten alıkoyamadığı devasa hacettepe kampüsü.derse girmemek için sebep çoktur beytepede.dersi olmadığı günler bile insanın gidesi gelir öyle güzel bir yerdir.
  ... melekozgmsh
 6. 6.
  09/09/2007 tarihinde Levent Yüksel'in konser vereceği kampüs...
  ... bir nick bulmak gerek
 7. 7.
  Şehre gitmek 40 dakikadan aşağı tutmaz. Kışın hatta her mevsim sabahları ve akşamları donma tehlikesi geçirebileceğiniz, Edebiyat fakültesinden girip matematik bölümüne çıkabileceğiniz labirent şeklinde bölüm binalarına sahip, Fakat yine de güzel mi güzel Ankara'nın pisliğinden uzak yeşillikler içinde bir kampüs.
  -1 ... cyda
 8. 8.
  mimari projesinin teksas'taki bir üniversiteden alındığı iddia edilen, bu nedenle ankara'nın göt donduran soğuklarında hiçbir şekilde güneş ve ısı almayan dersliklere sahip ancak içinde geçirilen anlatmakla bitmez güzel anıyı barındıran eski kampüsüm.
  1 ... mortisha
 9. 9.
  Eskişehir yolunda her sabah 1 saat 15 dakikama mal olan sabahları gitmenin tam bir çile olduğu yer. sabahları gitmenin çile olduğu gibi akşam saat 16.30 ile 18,00 arasında da dönüş ıstırap 100lerce kişilik hiç bitmeyen bir sırası vardır. öğrenci işleri günde 5 saat mesai yapar bir dakika bile fazla durmaz. tüm bunların yanında kar yağdığında inanılmaz güzel olan romantizmin tavan yaptığı yerdir. iki ihtimaliiz vardır ya birinin elini tutarsınız ya elele tutanlara bakıp iç geçirirsiniz. tecrübe ile sabittir ki ilki daha güzel oluyor. öğretim görevlilerinin birçoğu mükemmeldir. 4 yılınız su gibi akar geçer sonra özlemle anarsınız beytepeyi. insanın hayatına inanılmaz katkıları olan yüce kampüsüm 2 haftadır senden ayrıyım ama seni şimdiden çok özledim. neyseki okulu uzattım seneye de ordayım
  ... orijinal
 10. 10.
  kombiyi sonuna kadar açıp, pencereleri açıp oturacak kadar parası olmayan fakirlerin soğuktan dondukları yer. neymiş, soğukmuş. hadi ordan, bak sıcacık oturuyorum, derse de sıcacık porsche'umla 2 dakikada gidiyorum.
  1 -2 ... bertug zengin