1. 1.
    Suriye ve türkiye'deki arapların bir bölümü.

Bunlar zaten aslen arap değildir. Arap yağmacılar tarafından asimile edilmiş ve soyları bozulmuştur.
    1 -2 ... sadaeke
  2. 2.
    Bizim soy arap ve kürt karışımıda baba tarafı arap anne tarafı kürt ailedeki tek beyaz tenli mavi gözlü kızda benim zaten kalanı esmer.
    4 -3 ... shia labeoufun sevgilisi
  3. 3.
    Asıl arap ırkı beyaz tenlidir. Afrika'dan ve hindistan'dan arap yarımadasına gelen gruplar gerçek araplara karışarak milattan sonraki arap halkını esmerleştirmiştir. Mezopotamya'dan gelen topluluklar da araplara dahil olmuştur.

islam döneminde ise arap kavramı bambaşka bir boyut kazanıp iran ve anadolu hariç tüm ortadoğuya ve kuzey afrika'ya yayılarak buralardaki hemen hemen tüm etnik grupları araplaştırmıştır.
    2 -1 ... ateistvaiz
  4. 4.
    kuzey araplarının tamamı. arabistan yarımadası'na gelen cezayirli, faslı ve hintli gruplar ile karışmamış araplardır. arabistan'dakiler karışmışlardır.
    2 ... turkmen balasi
  5. 5.
    türk, moğol, çerkez kanı taşıyan araplardır.
    -1 ... foseptik cukura dusen burjuva
  6. 6.
    yok artık, ciddi misin?
    ... muslugu aktigi surece squirtle
  7. 7.
    araplar zaten beyazdır.
    siyah olanlar bedevilerdir.
    2 -1 ... dinazorus
  8. 8.
    Önceden arapları zifiri kara zannederdim ama antep'e suriyeliler geldikten sonra biraz farklı olduğunu anladım.

-kızları bembeyaz ve yeşil gözlü.
    -erkekleri esmer ve uzun boylu.
    4 ... 1251 235232
  9. 9.
    Sami kavimleri beyaz olur zâten.

Zencilerden dolayı bazıları esmerlesmiştir.
    1 ... aquila non capit muscas
  10. 10.
    arapların zaten beyaz tenli olması. alttan hangi mesajı vermeye çalışıldıysa da nafile.

(bkz: kaş yapayım derken göz çıkarmak)
    ... gul cemall