bugün

iyi kafa ütülüyorlar.
ertem şener : ben bu iddaa yı çürütücem

rok : domates mi çürütüyorsun!

-
iq nasıl düşürülür sorusunua cevap olarak hazırlanmış program.
Amk şarlatanlari toplanmiş yine.
Bizim güzel ama fakir ülkemizin, güzel kalpli ama fakir insanlarının tam da ihtiyacı olan programdır. Programda futbol harici her şeyin konuşulması, yorumcuların (?) her programda daha da şaklabanlaşması, ROK'un her ota boka oooyyyy voooovvv haydaaaaaaa şeklinde nidaalar atması, Ahmet Çakar'ın saçma sapan fantastik bakış açıları vs bunların hepsinin kasten yapıldığı aşikar. O kadar ciddiyetsiz bir program ki adamlar telefondan twittera filan giriyor program esnasında. Dediğim gibi bu tip bir program bütün gün katır gibi çalıştırılıp akşam eve geldiğinde tek eğlence kaynağı televizyon olan yurdum insanına ilaç gibi gelir. Lakin anlamadığım, bütün bu adamlar aklı başında adamlardı. Hepsi de belirli bi ciddiyet işinde işlerini yaparlardı. Seversin, sevmezsin. O ayrı mesele ama adamlar ciddiydi işlerinde. Ertem Şener'i hiç demiyorum bile. Bu adamları bu hale getirmek için kaç para verdiler merak ediyorum.
ahmet çakar alexten konuyu emre belözoğluna bağladı, saydırıyor.

bu akşamda eğlenceli program.
alttan gelen ses efekleri mükemmeldir. Bir yandan sinan engin vay vay vay , rok ooooo , abdülkerim durmaz aynı anda aaoooo diyor gerçekten bir senfoni.
bu gece rok yok ama arada ''haydaaa'' efektini veriyorlar. şuan apo ''monaco paris'te güzel bir şehirdir'' diye trollemeye başladı ortamı. ertem de hemen yapıştırdı apo'ya ''monaco ayrı bir prensliktir'' diye. ayrıca apo'nun kafa güzel bu gece. 3 büyüklerin monaco'dan daha fazla tanındığını iddia ediyor.
seyircili olmuştur.

(bkz: #26219308)
boş muhabbet.
bu gece programda abdulkerim hoca dışında konuşanlar olayları öyle bir şüpheli anlatıyor ki sanki olayları bu 4 lü yapmış gibi. ahmet çakar 30 martta haftaya zor günler bizi bekliyo dedikten sonra olaylar gelişir...
2 buçuk saattir izliyorum hala bir şey anlayamadım, başlarken her zaman ki gibi bu akşam şöyle olacak, böyle olacak demişlerdi.
a.d - köpeğin varmı
a.ç - var
a.d - kesip yesene.
Yaşadıkları kafanın hakkını veren Türk televizyonlarının vurucu timi. Nokta atışı yapıyorlar. Öyle halka böyle program affedersin.
Sinan engin şu anda turabi ye giydiriyor.
5 tane dinsizin yaptığı programdır. Futboldan başka her şey var amk, an itibariyle survivor tartışılıyor.
Twitterda her hafta dünya gündeminin üst sıralarına nasıl geldiğine bi türlü anlam veremediğim program.
(bkz: beyaz survivor)

http://www.milliyet.com.t...-uyari--Yl9EWqJmNRjy.html
Turk futbolunun namina koyan program insana acaba ecnebilerde boylesi var mi dedirtiyor.
adamlar ünlülerle ayaküstü konuşup '' röportaj'' diye yayınlıyorlar amk SA:D.D.D.D.D:
Bu gece uzun olacaktir bu program için.
bu geceki kalkan balığı geyiği sarmayan program. popülariteye yenik düştüler eskisi kadar doğal değiller muhabbetlerin yapmacık olduğu çok belli oluyor.
maçın özeti kısaca
https://www.youtube.com/watch?v=FKj1yL7muUM
Kaliteli kafa sikiyor yine.
An itibariyle yarmıştır.

Ertem şener: 4 dakikalık bir reklama gidiyoruz.

Ahmet çakar: bekleyin bir sorun var. Aslında yok. Var gibide yok gibide neyse bir reklama gidelim (Diğerleri gülüyor) Beni bir restleyin beyler. (işte yaran kısım) mouse dondu.
güncel Önemli Başlıklar