bugün

Hem Atatürkçü geçinen hem de Hatay'a göz dikmiş Esad denen O.Ç'yi öven kişi.

Nasıl bir cehalettir lan bu !
Ebubekir ve Ömer'i sevmek imanın şartı ise tövbe edeyim ama yok öyle bir şey bunlar seçilmiş ve atanmış devlet başkanlarıdır. Ebubekir yüzde olarak Tayyip Erdoğan kadar oy almamıştır şimdi Tayyip Erdoğan'ı sevmeyen kafir mi olur? Ömer zaten Ebubekir tarafından atanmıştır ona hiç girmiyorum. Sahabeler konusunda kurandaki munafıklarla ilgili ayetlere bakılabilir. Rızvan biatına katılıp mürted olan sahabeler mevcut.
Sünnilere nerede düşmanlık yapmışım bulamadım.
Sözlükteki şia ajanıdır. iflah ve ıslah olmuz sünni düşmanıdır.
Türk ırkçısı.

Kaninizda kürtlük varsa bu heriften uzak durun.
Şah ismail'i mehdi sanan, nüsayri.
şii mezhepçisi, iran artığının teki.
afrin'e girdikten sonra şöyle bir entry girmiş,

görsel

ahahahahaha,

http://s2.quickmeme.com/i...6b91d4d06899a7fd58552.jpg
Arkadaş diyanet işleri başkanı heralde. Artisliği o yönde de.
kasım süleymani fanı yazar.

http://www.youtube.com/watch?v=A9ZB4eb2t9I
Yazarı tanımıyorum ama çok itici bir nicki var. Evet.
(bkz: #35482165)

Yatacak yeriniz yok sizin, pislik zihniyetinizde boğulun
(bkz: #35135816) cehennemde ebedi kalacak olan baban humeyni ve mutadan doğan oğulları olan sizlersiniz.
(bkz: #35066718) gün gelir devran döner, zulüm asla devamlı olamaz pers köpekleri.
şia'nın sözlükteki ajanlarından biri. türk ve islam düşmanı yazar.
(bkz: #34853191) ehli sünnet düşmanı, anlayın buradan ehli sünnetin gerçek müdafilerinin kim olduğunu.

Bu sapığın ne kadar çok zoru varsa artık, sen üzülsen ne olur üzülmesen ne olur.

Tavşan dağa küsmüş dağın haberi yok.
(bkz: muharrem orucu/#34314683)

zaten kimse sana kendini inandirmak icin oruc tutmuyor allahin yobazi.
Bir adet şiicik, sahabeye sovecek kadar aşağılık, münafık sahabe var diyecek kadar cahil ve sapık, osmanlıyı her fırsatta arkadan vuracak kadar kalleş ama savaş meydanında karı gibi kaçan şah ismali ata bilen biridir, 72 firkanin içinde allahın en çok buğzettiği sapık şia mezhebine mensup bir kişidir
(bkz: yavuz sultan selim in kafirlerle savaşmaması/#32526204) olaylara sadece mezhebi kimliği ile bakıp o şekilde yorumlayan kara cahil. çıkarsamalara bak lan. zeka seviyesi anaokulu bile değil.

zaten yazdıklarına bakarsanız sünnilerin tüm kutsallarına demediğini bırakmamış utanmaz herif. sonra bir de gelir bunun gibiler vahdetten kardeşlikten falan bahseder. takiyyeci münafık.
(bkz: beşar esad/#31371022)

malum entrysinde nato üyesi olan türkiyeyi başkalarının kucağında oturan bir ülke olarak gösterip esad köpeğinin rusyanın tabanlarını yalıyor olmasını meşrulaştırmaya çalışan zır cahil.

evladım, nato dediğin 28 üyesi olan üye olma koşulları olan siyasi ve meşru bir birliktir. bir zamanlar ırak'ın senin o taptığın iranının suriyenn üye olduğu CCC, CP, ECO gibi kurumlardır bunlar.

sen şimdi afganistada sovyet rusyanın anasını ağlatan mücahidler için ''amariga onlara yardım etti'' diyeceksin. senin esad isimli köpeğinin götünü başından beri rusya kurtarmaya çalışacak. şimdi o mücahidler kötü senin esadın iyi olacak öyle mi? sonra da geleceksin nato üyesi ülkeyle bir tutacaksın. madem cahilsin o zaman susacaksın.

kucağında oturmak deyince, aklıma ırak geliyor. siz şiiler. nasıl da secde ettiniz amerikaya zamanında. gelip de saddamdan sizi kurtarsın diye değil mi? inandığınız mezhep ikiyüzlülük üzerine kurulu olduğu için derin kalın senin koçum. eh bir de cahilin teki olunca böyle oluyor demek ki.

allah kendisine şifa versin. tipik bir şii.
Şia olması falan umurumuzda değil de adam hemen ak partiliye bağlamış beni. Ulan ne adamsın :D.
ulan şu hale bak. adam sakin sakin yazıyor. sizin ağzınızdan köpükler çıkıyor. hayırdır beyler? küfrünüzü terbiyesizliğinizi çekecek ne yaptık böyle?

tekrar şiaya paso muta üzerinden saldılaranlara sorularımı yazayım

madem siz sünnisiniz, ülkenin yüzde 99 u müslüman(!)

devletin vergi aldığı genelev var mı yok mu?

kumar oynatılıyor mu ülkede devlet eliyle?

faiz işliyor mu?

ee biz bunları görüp türkiyedeki iyi niyetli müslümanların niyetini suistimal mi ediyoruz? siz müslüman değilsiniz mi diyoruz?

sorularıma cevap verin bakalım
bir adet şiidir, osmanlının fetihlerine işgal diyen ama kendine müslüman diyebilen muta nikahindan doğsam gocunmam diyebilen irancıdır,(veled-i zina olsam sıkıntı yok yani diyor) uzak durulması tavsiye edilir.
delikanlı, mert bir yazar

allah yolunu açık etsin kardeşim.
iran kum'da eğitim alıp ayetullahların kıçını yalayarak hayatını idame ettirmektedir. Sepah'ın türkiye kolunun başkanıdır. iranlı olmak onun için bir gururdur çünkü bu şekilde ancak mut'a ile seks yapabileceğini düşünmektedir. Öz bacısını beceren ve hayvanlarla sevişmeyi makul gören humeyninin bir numaralı hayranıdır. Azeri'lerin türk olmadığını da kesrevi'den okuyup türkiye'de ki azerbaycan türklerini zehirlemeye çalışan bir kobra yılanıdır.

herkes ki bi'terefdi
Farstan da bi'şerefdi!

MARG BAR FARS!
Bexdever adlı arkadaş sehend stadyumunda traktör maçında iran bayrağı açıp dayak yiyen fars faşisti meczuplarından biridir.