bugün

su ile çalışan arabayı bir an önce yapsınlar, çünkü benzin içmeye karar verdim.
lan daha geçen hafta 11 olduğunun haberini almamış mıydık? benim mi yanlışım var?

''ben hep 50 tl lik, 100 tl lik alıyorum'' diyen düşük iq lular nerede acaba?

ülkenin gidişatı hiç iyi değil, gitgide ümitler tükeniyor. hakkımızdan hayırlısı olsun.
Ben hep elli TL yüz TL alıyorum diyenlere burdan sesleniyorum;

Bir an önce geberin de kurtulalım.

Saygılar sunuyorum azizim…
çok sevindiğim olaydır, keşke 180 lira olsa, türk inatla arabasına biner, sever düdüklenmeyi.
çok sevindiğim olaydır, keşke 130 lira olsa, türk inatla arabasına biner, sever düdüklenmeyi.
(bkz: gerçekten iğrenç bir hayat)
mikime kadar .ben yine 50 liralık alıyom !..
50 liralık benzin alan ebleh yandaşın daha bir sonraki benzin istasyonuna varmadan yolda kalmasına sebep olacaktır, yani çok iyi olacaktır.
Yorumsuz.

görsel

Saygılar sunuyorum azizim…
1 avro olmasına daha var. Ha gayret.

Biz halayı hazırlıyoruz.
sırf bundan dolayı arabayı sattım yürüyerek gidip geliyorum.

bisikletle gezin daha iyi amk.
En az 100 tl olmalidir.
Bir şahlanan Türkiye gerçeğidir. Almanya bizi gısganiy...
tehlikeli, 90 L benzin alan story atıyor sonra.
Bu sebepten 90 km yolu Max 90 km hızla gidip geldim ve evet maalesef yokuş inerken boşa aldım. Ağlamıyorum gözüme benzin kaçtı.
Avrupa birliği standartları tamamen rafa kaldırıldığında, bizde de amerika'da olduğu gibi 87 oktan ucuz kurşunlu benzin gelir ve rahat rahat kullanırız. Cahillik mutluluktur..
ben hep fulllüyorum.
Onlar konuşur akape yapar.
Eskiden ferrari, Porsche, Mustang gibi arabalara bakıp “bu km de 1 TL yakıyodur he” diyerek şaşırdığımızı hatırlıyorum. Orada bahsi geçen 1 TL über bi sarfiyattı araba için. Şimdi kilometrede 1 TL yakmayan araba sayısı çok az.. ferrari falan 3-3,5 liradan aşağı yakmaz artık.. kilometrede he..
A haber hâlâ ingiltere'de benzin kuyrukları haberi veriyor mu acaba? Kıskanç ingilişley, beter olun oğlum? Bu daha iyi günleriniz.
elektrikli arabaların yavaş yavaş yükseliş trendine gireceğinin habercisidir. fakat bu ülkede, hangi yöntem ucuza geliyorsa, devlet oraya bir "yok öyle ucuza kullanma yarrağım vergisi" ekleyerek durumu eşitler.
kaldı ki, ön görülü ekonomi uzmanı devletimiz, elektriğe ebesinin nikahı zammını yılbaşı gecesi çaktı bile.
elektrikli değil, havayla çalışan araba yapılsa, ülkede nefes alamazsınız aq.
havayı keserler bir yolunu bulup !
o hep 50 liralık alanlar var ya !
sabah öğlen akşam 50 liralık almaya başlayacaklar yakında. hatta, zannedersem bu gidişle yakın zamanda 50 liraya sadece pompayı sokup çıkartacaklar bunlara. o yüzlerindeki acıyı, işte o zaman görmek isterim.
sktimin cliosu bile 1 liraya yakın tüketiyor artık km de.
clio lan bu !
sen çim biçme makinası kadar motoru olan arabayla km de 1 lira yakarken, senin araban kadar motoru olan arabalarla gezenleri savunanlardan olmamalısın !
üstelik o devasa arabaların yakıtlarını senin cebinden alıyorlarken bunu hiç yapmamalısın !
kendim için korkmuyorum ama, ileride çocuklarımızın yaşayacakları günlerin zeminleri şimdiden berbat hazırlanıyor. işte o günler için korkuyorum.
ünlü türk düşünürü şafak sezer'in dediği gibi ;
ülkenin anasını siktiniz..
dolar/tl kurunu 18'den aşağı düşürünce akp'nin türkiye'yi kurtardığını iddia eden beyinsizlerin değinmek istemediği konudur.
Şöyle bir konuşma geçmiş aramızda.

görsel