bugün

rakibine göre* daha iyi buldugum dans yarismasi programi..
jüri üyeleri:
ugurkan erez, yonca evcimik, tan sagtürk, asena
huysuz virjinin verdiği ayarlarla zevkli bir hal alan yarışma programı.isminin benimle akrobasi yaparmısın şeklinde değiştirilmesi taraftarıyım.
ŞU AN TELEViZYONDAKi EN EĞLENCELi PROGRAM 9 bölümünün de bir numara olması bunun kanıtı.en azından huysuz virjin gibi bir devi izleyip, sanat için yarışanları seyrediyoruz.sağa sola küfür yağdıran yok herkes * emeğiyle bir şeyler yapmaya çalışıyor ve türkiyeden dansçı çıkmaz savımı güzelce çürütüyor.erir giderler mi bu sulu ortamda bilinmez inşallah gitmezler...
favorim maykıl yiğitti elendi yazık..
kişilerin yeteneklerini ön plana çıkarmaya fırsat veren bir yarışma(evlenme yarışmalarının yanında saygın bir yarışmadır.
büyük finalde ömer adlı tipin yarışmayı kazanıp 100.000 ytl yi cebe indirdiğini öğrendiğimde dumurlardan dumur yaşadağım, ulan şimdi bu herif bi bacak sallayıp iki göt attı diye bu kadar para mı verdiler söylemlerimle çevreye zarar vermeme yol açan yarışma programı. *
yarışmanın 2. bolumunde erdi ve ozan isimli yarısmacıların aynı jakuzıde yıkanma goruntulerı yayımlanmıstır.
diğer aptal saptal yarışmaların yanında çok çok iyi kalan program. bir kere huysuz virjin sunuyor daha ne olsun?
lateks elbiseli seksi danscıların bulundugu gece programıdır.
hemen hemen her dansta cinsel organların yakınlaşmasına tanık olduğumuz danslardan oluşan yarışma programı.
izleyicilerin her dansın sonunda anlamsızca ciyak ciyak bagırdıkları yarısma programıdır.
asena ve tan sagturk'unde deri gıysıler ıcınde yaptıgı dans gosterisi ızlenmıstır.
liseden sınıf hatta zaman zaman sıra arkadaşımın* katılıp bilmemkaçıncı haftada elendiği yarışmadır. güzel oynardı*, sınıfta tiesto parçalarıyla coşardı coştururdu.
(bkz: senden cocugum olsun ıstıyorum)

(bkz: sacmalıkta son nokta)
(bkz: aya bile çıkarım)
(bkz: dans edelim mi haa amuuakoduuum)
(bkz: şahin k)
ufakken oynadığım, büyüyünce "hayır! bunu ben yapmış olamam" dediğim oyunlardan birisi.
güzel dans gösterilerinin olduğu, hatta bazen 'lan bunu nası yapıyolar'dedirten oluşum.
ama huysuz virjinide muhteşem sunumuda yadırgamamak gerek,, ama öle geliyoki huysuz virjin bu dans yarışmasında sunucu ayana salam bi danscı olcak,
kıytırık dansçıları bize "türkiyenin en iyi dansçıları" diye yutturan popülist ve reyting kaygısı güden eğlenceli program. sırf huysuz virjin ve michael yiğit için seyrediyordum, bitti-gitti yeni sezona başlayacak mı ?
fox tvde tekrar yayına başlamış olan yarışma programı. yonca evcimik,uğurkan erez eski jüriden kalırken çağla şıkel ve * murat boz yeni katılan jüri üyeleri.
tadında bırakamamak sözünün karşılığı program. modası geçmiş, tadı kaçmış. hala yayında. jüride bir murat boz' acıdım. oğlum ne işin var orada. en azından hepsi 1 ayarı dizi neyin çek, inan bu programdan daha keyifli olur. ben seni izlerim seksi çocuk.
(bkz: benimle oynar mısın)
tekarları gündüz kanal d de yayınlanan dans programı.
tekrar başlayacak olan yarışma.
jüride yine yonca evcimik, tan sağtürk, uğurkan erez yer alacak.
sunuculuğunu bu kez ebru akel'in üstlenmesi bekleniyor.
atv'de tekrar yayınlanmaya başlayan dans yarışması. bir kaç şey dikkat çekmiştir. * yarışmacıları iyi hoş güzel tanıtıyorlardı da tam tanışma olayının ortasında alttan bir damar müzik ve yarışmacımızın aslında çok üzücü durumlar yaşamış olması ifşa ediliyor hemen. ne gerek var böyle şeylere serap ezgü programını mı izliyoruz. evet yarışmacılar kötü olaylar görmüş geçirmiş olabilir ancak bunu programda anlatmanın amacını anlayabilmiş değilim.
benimle dans eder misin yaz ateşi olmus program.