bugün

Dershaneye, kursa gidemeyenler için youtube üzerinden ücretsiz video dersler sunan güzel oluşum.
Çok faydalı kpss eğitim videoları var.
Videoları gayet iyi.
can köni. dershaneden hocamdı. hey gidi eski günler. kaliteli bir eğitimcidir.
bunların bi tarihçileri var ramazan diye abi hayranım. resmen bilgi deposu. sayesinde tarihi sevdim.ewed
youtube kanaliyla bircok sinava yönelik ders anlatimlari yapan ekip.

fena degiller bayram meral bu sene dershanedeyken derslerimize de giriyordu. ayni anıyı zibilyon kere her yerde bir gram degistirmeden ayni sekilde anlayisiyla gulumseten tatlis bir insan seviyorum. fakat yds derslerine baktim da hakki hoca yok yani olmamış ×2 hiza alip izledim bir iki yok. iyi degil malesef.
Yks programına yönelik konuşacağım. Youtube kanalının yks ders anlatımları çok iyidir ama deneme setleri tamamen bir fiyaskodur. Bir sürü yayını bitirmiş biri bu yayının deneme sorularını çözerken sanki hiç çalışmamış gibi hissetmekte. Hele tarih ve edebiyat denemelerini çözerken en olmayacak ve konu anlatımlarda bile bahsedilmeyen saçma sorularla karşılaşıyorsunuz. Bunun sonucunda da moral bozuyor ve sonucu kötü görünce ister istemez geriliyorsunuz. Bu yüzden bu yayının youtubedaki videolarından kesinlikle faydalananın ama asla deneme setlerini almayın. Sonu pişmanlıktır.

Daha iyi ve daha gerçekçi deneme seti için;

(bkz: Kampüs yayınları)
Kitap satış sitesiyle harikalar yaratan sitedir.

Fiyatlar uygun. Bayıldım.
böyle eğitim oluşumuna reklam feda olsun. kurucularını,yapılanmalarını tanımasam da bilmesem de (devir kimseye güvenme devri çünkü) youtube'da ki ders videoları serilerinden faydalanıyorum. Bu videolardan ötürü teşekkürlerimi ve emekleri için her bir öğretmene minnetlerimi iletiyorum. Takipçiniz bol olsun.
bütün kpss videolarını izleme motivasyonum olmadığı için genel tekrar videolarını izlemeye başladım hocalar çok güzel anlatıyor teşekkürler benim hocam.