bugün

klişeler klişesi trt dizisidir. zengin oğlan fakir kız. düşman aileler. bi tane gudubet yenge. oğlana aşık yakın kız arkadaş falan fıstık. ilk sezon izlemiştim yalan yok ^^
izlemekten sıkılmadığım ve asla sıkılmayacağım tek dizidir efenim.
Frekansımı degismis nedir trt acılmıyor.
ömer in babası altan gördüm ün arabasının plakası jr dir. ceyar diye yazsam inşallah dalga geçilmez benimle. tesadüfen mi acaba.
an itibariyle dizisinde berbat şekilde coverlanmaktadır. soğudum.
Sırf burcu biricik hatrına izlenebilecek olan dizi.
jenerik müziğini badem grubunun seslendirdiği şarkı harika olmuş. gençlik dizisi işte bildiğin.
Cok eski ve unlu bir repliktir...Orhan Gencabay'in "Beni boyle sev seveceksen oldugum gibi goreceksen"sarki sozlerinin en can alici kismidir ki ...Kimse kimseyi oldugu gibi sevmez...Seni sevmesini saglayan tum ozelliklerini bi sure sonra degistirmek ister...Ve seni kaybeder....
atarlı giderli reyhan olmasa fena izleyici kaybedecek dizi. nezihten sonra iyi topladılar. diğerleri artık iyice gerçekten uzaklaşarak sıkıcılaştı.
cümle düşünüldüğünde ' uzlaşma bilmezlik ' tir.. çiftitin her bireyi bazı haklarından feragat etmek zorundadır.. tabi o haklar kişiliği belirleyen haklar değildir.. gereksiz takıntılar vb. dir..
Üniversiteli gençleri üniversitede evlenmeye teşvik eden dizi.
Aileden gizli evlenmeye teşvik eden dizi.

Ah o kumandayı elime geçireyim çevirecem ama olmuyor işte...
trt'nin romantik komedi tadındaki gençlik dizisi.

ve takip ettiğim tek dizi.

her karaktere ayrı ayrı bayılıyorum.

hiç bitmesin e mi?
orhan gencebayın sevdiğim en güzel şarkılarından biridir.
bi keresinde arkadaş ortamında "bu diziyi izleyen geri zekalidir" diye bağırmak istedim ama ortamdaki herkesin izledigini fark ettim
sonra
bastım halayı.
nezih ölmüş.

agladılar falan, bok gibi roller, ulan bu diziye ölüm haberi nasıl oynucak o yuncular. reziller sizi.
An itibariyle trt de oynuyor.
Aşkım beni böyle mi sever, yoksa böyle mi? Sorusunu akla getirir.
Olması gereken şeydir. Bir insanı özel yapan şey kendi olmasıdır zaten. istediğin gibi biri olursam ben kendim olabilir miyim ?
yeni sezonda burcu biricik yok ben izlemem arkadaş bitti.
yeni sezonda evinin renklerini değiştirmesi gereken dizi.

bebek bekleme aşamasındalar, güzel bi dizi degil fakat bazen sevimli olabiliyorlar. hiç bişey olmayınca da izlenebiliyo işte.
Kronik türk dizisi hastalığı olan fazla uzun olma sendromuna yakalanmıştır. Yoksa başka bir şey yokken güzel dizidir.
jenerik müziğinin yeni versiyonu çok güzel olan dizi.
ayşem öğretmen olmuş.

kendine güvensiz, işi gücü okumak olup uygulamaya geçmemiş, iletişim yoksunu kızların nasıl öğretmenlik yaptıgını çok iyi yansıtmışreklamdan gördügüm kadarıyla.
oyuncu sayısı çin kerhanesi kadar çogalan dizi.
güncel Önemli Başlıklar