bugün

entry'ler (185)

en çok söylenen yalanlar

Hiç vaktim yok! bir zamanlar kendime en çok söylediğim yalan ne iş yapıyosun da vaktin yok diye durup düşündüğümde hadi yeter insanları inandıracağım diye kendini kandırma saf dedim kendi kendime. insan istediği şeye istediği kadar vakit bulabiliyor bu yaşımda da bunu anladım hadi hayırlısı.

gecenin ingilizce şarkı sözü

I will always love you.

sözlük yazarlarının çektiği fotoğraflar

görsel
Kuşlara takılıp gidiyor aklım.

pudra

Kız kıza sosyal ağı elini verince kolunu kaptırıyorsun.
Erkekleri tavaladıkları söyleniyor, profil resmi olmayanların hesapları siliniyor, samimi bi ortam yaratmak için fazla mıç mıç olunuyor.
(bkz: sevemedim)

sözlük kızlarının yaptığı tatlılar

görsel
Başka ne diyeyim size.

türkiyedeki gereksiz sanatçılar

Sinan akçıl
Hande yener.

bir erkeği adam edip başkasına kaptırmak

Tam adam olmamış demekki.

duvar yazıları

görsel

sözlük yazarlarının ruh halleri

görsel

her şeyin kötü gittiği dönem

Dua etmene sebep olan dönemdir belkide bu dönem olmasa dua etmek aklına bile gelmeyecek.
inanırsan geçecek.

sözlük yazarlarının çektiği fotoğraflar

görsel
Eskihisar sahili (bkz: huzur)

düşün ki o bunu görüyor

görsel
Yine yeniden.

leyla ile mecnun

görsel

sakız çiğneyen insan iticiliği

Ciddi anlamda canımı sıkıyor yanımda sakız çiğneyen insanlar böyle işkence yapmak istiyorum içimden bir canavar çıkacak diye korkuyorum ya uzaklaşıyorum ya da uyarıyorum.

kızların en sevdiği erkek tipi

Fiziksel olarak uzun boylu ve çok kilolo olmaması yeterlidir.
karakter olarak merhametli,zeki,çalışkan,insanları yargılamayan tabikide.

beşiktaşlı olmak

insana huzur verir.

zuhal topal la deniz in kovulması

Hanife ne zaman kovulacak sorusunu akıllara getiren başlık.

sözlük kızlarının yaptığı tatlılar

Ya arkadaşlar yapmayın şimdi yaptığım herşeyi atıcam buraya görceksiniz tatlı kimin işi.

sözlük yazarlarının itirafları

itiraf ediyorum sözlük abimin sevgilisi var ve bu kız bizim bi tanıdığımız kimseye söylemeden konuşalım demişler fakat kızın ailesi biliyor ve her zaman peşimizde dolaşan insanlar artık bizi takmıyor şeytan bi ablası var ve canımı cok sıkıyor bizde tabi durumu anladık abime sordul yok kimseye demicez ayakları kızı görsen sözlük bi havalar bi havalar ellerine almışlar abimi tabi aramızı bozdular neyse gün gelir devran döner diyorum başka bişey diyemiyorum umarım abim gerçek yüzlerini görür ve ayrılırlar. (bkz: kötü görümce)

vücut geliştirmenin asıl amacı

Kız tavlamak diyin siz şuna kısaca.