bugün

ustasını aşan çekirgedir.
bekleyip bekleyip, söyleyeceklerini biriktiren ve hepsini birden söyleyen yazardır. başım döndü vallahi.
hoş sohbet ve samimi yazar. iş bu entry Ciguli'ye yazdığı harika yazı sebebiyle sevgiyle yazılmıştır.*
kendini aşmaya çalışan yazar. derece falan yapıyo.garip.
falan filan yapmadan lafın doğrusunu konuşan, dürüst, samimi, ufku geniş yazar. bizim köyde evlenecek kız yok hep şehre gitmişler; sizin köyde kız varsa ordan evleneyim, hatta bacanak olalım. iki köyde iki düğün yapalım mudur. *
seneler önce bugün dünyaya gelerek bu koca kervanı şereflendirmiş olan yazardır. daha nice senelerini sevdikleriyle sağlıklı, huzurlu, bolluk bereket içinde geçirsin efenim.

üstünde çalıştığı azeri türküsünü büyük bir sabırsızlıkla bekliyorum. *
özgür yazardır.
bugün doğum günü olan yazar arkadaşım, canım. iyi ki doğmuştur. *
kıskandığım yazar. ulan aynı gün doğmuşuz diye entry girmiş bana. onun doğum günü kutlanmış,bende tık yok.
saygılarım ve sevgilerim sana bağlaç.
(#13167582 ) bahsetdigi hikaye samanyolu tvde ki sırlar dünyasında işlenmiştir. oradanmı alıntı yoksa onlarmı buradan aldı. belli degil.
süper nickli yazar hoş gelmiş.
gece gece istemeden yüreğine korku saldığım yazar. çok şaşırdı ben onu tanıyınca.

bu adamın nick seçme konusunda konjenital bir yeteneği var. nerede yazarsa mükemmel bir nick alıyor. ee sen böyle yaparsan ben de tanırım seni. bence yeni yazar olacaklara nick seçme konusunda danışmanlık yapabilir.
sohbetini özlediğim, yoğunluktan ilgilenemediğim yazar. öpüyorum kendisini.
dogum günü kutlu olasıca.
güncel Önemli Başlıklar