bugün

yeni bir sekizinci nesil yazar.
(bkz: hoş geldin)
müziğe aşık olan yazar.
hayatına girecek insanın, müziğe kuma gelmeyi kabul etmesi gerekmekte.
efendi yazar, sevilir. hacu naber ya? demek isterim.
vefakar yazardır. iyidir, hoştur. severim kendisini. teşekkürü de borç bilirim. *
meslektaş, nesildaş, hoş sohbet yazardır.hoş gelmiştir.
zannımca amfetamin türevi bir şey çakmış olan yazarımızdır. yok çakmadı ise, helal olsun der, altın tepside bol amfetamin ikram ederiz.

(bkz: ejderham in ikramları)
yazılarına bakınca evlenmek için bekar öğretmen aradığını fark ettiğim yazar... ben mesleği bıraktım ama öğretmen arkadaşlarımı gözden geçiriyorum senin için... bağlacı bağlayamadık ama başını bağlarız bakarsın!... *
hoş gelmiş efendim. koştursun, coştursun.
beni bağlamayan bağlaç bin yaşasın..

nesildaş yazar, başarılıdır.
aynı şehirde nefes aldığım, sanırım çok da iyi anlaşacağımı tahmin ettiğim yazar.
kaderdaşımdır, aynı şartlarda büyüyüp aynı mesleği seçecek kadar.
oynanan roller aynı, oyuncular farklı..
Fakir ama gururlu, müziğe aşık nickide pek bir hoş olan nesildaş. Var olsun sözlükte...
sesi güzel olan yazar.4 kez ard arda yorumladığı şarkıyı dinliyorum. aha 5 oldu.
yerini bilen yazarlarımızdan. sevdiğim kardeşimdir. başarılar.
aman iyi ki aynı gün doğduk.yapıştı kaldı sakırtak. *
nickimi yanlıs okuduktan sonra gelip özür dileyen yazar arkadastır.
her ne kadar cok tanısmasakta basarılar. *
hoşsohbet nesildaşım. hoşgelmiştir.
halden anlar bir nesildaştır. bu sebeptendir ki beni affetmesini beklediğimdir. ve hoşgelmiştir.
(#12616163) güldürmüştür. hemde çok..
sözlüğün en dolu yazarlarından entrylerini okuyunca bütün gün sokaklarda dolanıp evde buz gibi ayran içmişçesine
rahatlıyorum.
nicki çok güzel olan bir yazar.
(bkz: #12467336) derin yerlere dokunmuştur.
hoşgeldin. darısı başıma inşallah. of allahım ya kırk karakter niye bitmiyo ki. umarım bu sınırlamadan kurtulurum.
sekizinci nesil fakat birçok üst nesilden daha iyi yazıyor. kalemine kuvvet deyip entrym 3 cümleye varmadan toz oluyorum.
#12783534 güldürmüştür
ebeni balayan bağlac