bugün

çok olduğunda kendini fazla beğenmiş, az olduğunda silik, olmadığında ise hata veren hadisedir.
bugünden sonra en çok aşındırılan buton.
lost adlı dizi de 2. sezonda karsımıza cıkan karakter.
(bkz: benjamin linus)
varolduğuna kendini bile inandırmış üç harfe mahkum en ilkel yaratık.
almanca da (bkz: ich)
maya dilinde olmayan zamir. *
on numara kurban şarkısıdır. insanlar albümünde 3.sırada yer alır. sözleri grubun diğer şarkıları gibi harikadır. her şeyden sıkılmış bir insanın dinlediğinde rahatlıkla kendinden bir şeyler bulabildiği eserdir.
yazarlarımızın ilk tıkladığı tuş olsa gerek. yanıldığımı düşünen arkadaşlar hemen - oyyylamaya başlıyabilir.
izlemiyorum zap yaparken gördüm temalı bir buton. kimse basmıyor zaten herkes rastgele tıklarken basıyor. "hepiniz basıyonuz lan" deyince de tepenize çullanıyorlar.

insan osuran bir varlık olduğu gibi kendini de seven bir canlıdır.
"sen" değil. en azından burda mutabıkız. istemesem de aslında hiç, bakınız; (bkz: ben bir başkasıdır)
içinden çıkılamayacak durumlar yaratmayı ve seçimsizlik seçimleri yapmayı, yaşama devam etme edebilme gücü olarak düşünen,

belirsizlik ve eşit uzaklık "bağımlısı" insan yaratmanın, onların doğasına nasıl uygun olduğunu farketmiş zeki piçlerin yaptığı bir tv dizisindeki karakterin adı..

türkçe deki karşılığı ile de ironik bir denk düşüş ile hem..

juliet, jack in onu ameliyat etmeye asla yanaşmayacağını söylediğinde, hayır onu ikna edebilirim diyor..

nasıl diye sorduğunda, herkesi ettiğim gibi işte diyor..

^duygusal olarak nelere bağlı olduğunu bulurum ve bunu suistimal ederim..^
(bkz: kendim)
ustte butonu olan kelime. yeni merak midir nedir, sik sik basma istegi duyuyorum. pkkya da sovmesem, pek bisey yok simdilik. o kadar mi etkisiz yaziyorum lan. aybediyonuz..
ekle butonunun bir kaç dakikası ardından mutlaka ilgi gosterilen bir diger sozluk butonu.
benjamin isminin kısaltılmış hali.*
danimarkaca ve norveççe jeg olan zamirdir.
çoğu zaman sadece yaptıklarımdan oluşmuyor, sadece yaptıklarımı yansıtmıyor. kollektif bir biçimde oluşuyor.

geçtiğim her sokak, gördüğüm her insan yüzü, sevdiğim her adam, uyudğum mekanlar.. hepsinin toplamından ve bir şeylere bölünmesinden oluşuyor. o halde bütün yanlışlarımın arkasında durmak, o halde ben i ısrarla sevdirmeye çalışmak mantıksız diyorum.
yüzünde çıkan beni sevmez ya insan.. senin parçandır ama sevmeye mecbur değilsindir. seni anlatır ama senin yaptın değildir. onun gibi.

sonuçta ben; biraz da sen, biraz da öteki.
evet sen cevabını verdiren kelime.
herkes dışındaki kişi...
(bkz: tasavvufta ben kavramı)
vücutta görülen siyah noktamsı/çıkıntımsı iğrençlik.
bu hafta ve geçen hafta kısmlarının kaldırıldığı fasilite.
(bkz: hiçbir şeyi hiç kimseyi herkes gibi sevmedim ben)
toplam 4 kişi.ben,bizzat,şahsen,kendim.yalvac ural jenerasyonundan midir?
bana göre hiçbir zaman sen olamayan, sana göre hiçbir zaman ben olamayan, kafam güzelken yazdığım tek entriye ait başlık.

(bkz: en azından şimdilik)
güncel Önemli Başlıklar