bugün

bunları nasıl üretip çoğaltıyorlar bilemicem ama galiba son zamanlarda bir kişisel kitap serisi ya da uyduruk bir yaşam koçu bunu pompalıyor, ortalıkta bi dolu kadın geziyor "ben tanrıçayeaaam" diye. ne bu laan? kafayı mı yedin? hadi kendine güven iyidir, afferin iyi düşünmüşsün, boynu bükükleri oynamadan iyidir de "ben tanrıçayeaam" diye bağırmak ne ola? bloglar, msnler bunlarla doldu.

kaçılası kadındır. sevgililiğini bilemen ama arkadaşlığı bayar. tanrıçaymış, peh önce insan ol.
nefsine hakim olamayan megolomal kadın. tamam anladık, hasbelkader sevişecek çirkin bir erkek bulmuşsun, egon tavan yapmış bunun için ama ortalığa çıkıp bunu bağırmak neyin nesi şişko? adam abazan bir kere ha sen ha başkası farketmeyecek, anlamıyor musun? ne bu şımarıklık? hem malsın hem şişkosun hem de aptalsın.
çok güzel olduğunu sanıp, yüzünü açıkça gösteren fotoğraflarını sitelere koyan kadındır. godoş sevgilisi de buna izin verir. güzel olsa korkar, koymaz zaten. ya da yarım bir fotoğraf koyar.
(bkz: gül gölge saygı)
(bkz: gülben ergen)
(bkz: hülya avşar)
(bkz: ebru gündeş)
banu alkan'dır.

(bkz: afrodit)
abazan erkekler tarafından götü kaldırılmış eli yüzü düzgün ama biraz safçana sıradan yurdum kızıdır.
ismi lloth ise tartışmamak gerekir.
hemen aklima banu alkan geliyor.
şirk koşan kadındır.
genelde makina mühendisliği bölümlerinde okuyan koca anfideki tek yada iki kızdan biri olan kızdır, aşırı talepten havaya girmiştir.
bir ton makyajla televizyona çıkıp edayla bunu söylerler. bu kişileri gece makyajlarını sildikten sonra da görmek isteriz. bu özgüven değildir. sadece ukalalığın daniskasıdır.
babaannemdir. kafayı sıyırdı bu aralar iyice, yaşlılık işte.
aslında özgüvensizliktir. hayatın bi tarafından feci sille yiyen bu tür kadınlar bunu örtmek için kendilerini övüp yüceltmeye başlarlar. hani birşeyi kırk kez söylersen olur hesabı. kırk kez ben tanrıçayım dese tanrıça olacak sanki. oysa çoğu başta erkeklerden ve badişlerinden boynuzu, kazığı, çelmeyi yemiş, ikide bir kullanılan, örselenen, yeri öpen tiplerdir. feleğin sillesini yemek ayıp değil. hepimiz insanız. olur öyle şeyler. kötü olan bunu uydurmatif özgüven numaralarıyla örtmeye çalışmak. hadi sende hiç kafa yok, kendine tanrıçaayaaım diye yurtturuyon, başkalarını aptal mı sanıyon?
harbiden tanrıçaysa secde edilesi kadındır. saçmalıyorum di mi? tanrıçam aldı aklımı başımdan, ühühü.
bir de utanmadan bunu nick yapanları vardır.**
şayet bu kadınsa haklıdır.

http://img233.imageshack.....php?image=goddessck1.jpg

edit: der meister, lan varya yok neyse ben bişey demiyorum...
merdumgiriz'le birlikte tapınacağımız kadındır.
hiccidir* belki efendim; nietzsche nin kadin muadilidir.
abidik gubidik konuşmaları ile hülya avşar.
grandiyöz hezeyanlarına yenik düşmüş zavallı kadındır..görenler elinden tutsun bir psikiyatriste falan götürsün yau..
özgüven abidesi olarak heykeli dikilesi kadındır.
kendisine bi siktir git denmesi için kaşınan hatta yalvaran kadındır.
(bkz: tanrıca)
eğer tanrıçalığı hakediyorsa tapmaya hazır olduğum kadındır. * *
Bakırköy ruh ve sinir hastalıkları hastanesinde 507 numaralı odada yatan hastadır. kişisel davranış bozuklukları ve şizofrenik davranışlar göstermektedir. allah tan acil şifa yakınlarına da sabır diliyoruz.