1. 1.
  son zamanlar birçok hanzo angut insanın kullandığı cümle. ipini koparan peygamber oluyor memlekette. havasından mıdır suyundan mıdır nedir? çok merak ediyorum yani bir sabah aniden uyanıyor eleman ve diyor ki 'galiba aranan mesih benim. evet evet benim.'

  aslında insanlarının yüzde 70 i, ki bence 85 ama 87 de olabilir, salak olan bir ülkede en karlı meslek(!) peygamberlik. meslek dememin nedeni bu ulu görevden sahte peygamberlerin para kazanıyor olmasıdır.

  bir ara hasan mezarcı vardı saçları kınalı biri. çıkıp ben mesihim demişti. gerçekten bu kadar kolay. yani artık ben bile diyebilirim ve eminim ki benim peşimden bile gelecek bir çok kişi bulurum. mucize mi lazım? mucize mi istiyorlar? bırakın derim ya. bugün david copperfield bile her bir şeyi yapmış ben ne yapsam inanmazsınız. o yüzden bunları bırakın derim. dışarda kitap var kapıda girişte sağda, tuvaletci kadına söyleyin o gösterir, o kitapları alın mucize orada derim. içine afırırım bir iki şiir iyilik miyilk tamamdır. işte bu kadar. ha bir de janjanlı elbise şart.

  ha öteki taraftaki cezası ne olur? kötü tabi ama yani açıklamadam belki yırtarım. derim ki ben küçüklüğümden beri peygamber olmak istiyordum. çalışmalarım vardı. biri iki kitap denemem oldu. ama işte gerçeğini olamayınca biz de sahtesini... ama iyi niyetle... paraları bağışlıycaktım ben ama öldüm biraz ani oldu o yüzden yoksa yani... cehenneme sağ alttan mıydı? tamam kolay gelsin size...
  2 -2 ... kobrullah
 2. 2.
  (bkz: essah mı)
  1 ... essah mi
 3. 3.
  --spoiler--
  bende bob marley memnum oldum..
  --spoiler--
  1 ... frekans
 4. 4.
  ''aman dikkat! milyonları peşine takarsın vallaha'' dediğimdir.
  1 ... wave
 5. 5.
  (bkz: #11603129)
  ... cinsiz tonik
 6. 6.
  amerika'da çok daha fazla duyabileceğiniz söz. * bir tane amerikan doğu'dan batı'dan ne kadar din varsa toplamış anasına satim sonra amerikalılara postalamış karışımı. adamlar keriz abi hemen yutmuşlar oltayı adamın şimdi 200.000 kadar müridi varmış. köşeyi dönmüş yani. bir kitaptan okumuştum, amerikalılar çok garip!.
  ... bihaberim
 7. 7.
  kendi agzinla değilim dedin.

  bak allah soyletir iste. din boylesi bi gerçektir iste. ehehe
  4 -2 ... fferula
 8. 8.
  Asil ben peygamberim.
  -2 ... unmegaloman man
 9. 9.
  mantık biliminin temelinde müddei iddiasını ispatla mükelleftir.
  3 ... gittigerigeliyoooo
 10. 10.
  bir ateist iddiasıdır.

  (bkz: tutmayın küçük enişteyi)
  1 -1 ... saint andre