iki ayısını vermişse doğrudur. ilişki içerisinde olduğu erkeğe "ben bu ilişkiye bilmem kaç ayımı verdim samet!" tarzı atarlanmalarla sık sık gündeme gelir. sanki erkek kıza gelip kredi başvurusu yapmış amk. sanki erkek bilmem kaç ay vermemiş. kızımızın hayatını merkezinde kendisi olduğu için zat-ı şahanelerinin teveccüh buyurduğu her bir dakika bile çok değerlidir. maazallah diyor, sevgi ve saygı çerçevesinde yerleştiriyoruz.
ayı gibi memeleri olan kız söylemidir. 2 ayımı verdim derken kastettiği şey memedir.

not: samet? noluyor lan?
Saat başı ücretini ödeyip sözleşmesini fesh etmek gerekir.

Not: iliski sirasinda yapilan masraflar kurusuna kadar dusulmelidir.
"Bir sey olmaz, 2 ayi daha bulursun tekrar" denilesi kiz modelidir.
kızın iki ayını alanlar utansın. alemin masum kızlarının iki ayını neden zorla alıyorsunuz, hiç utanmanız yok mu sizin?
benim başıma gelse..
böyle bir konuşma geçmezse bende odun değilim ;
"sanki tek başına yaşadın ilişkiyi!"
evet tek başıma yaşadım sen hiç bana ilgi gös... ... ... ...
"evetten sonra o zaman öyle yaşamaya devam et duygu.."
2 ay vermesinden iyidir 2 ayını vermek denilecek kızdır.
(bkz: ıssız adam) filmindeki az zamanda çok yemiş kız gibidir.
iş yatağa gelince ayyy midemi bozmuşum diyen de aynı hatun değil mi? elin sevgilisi nelerini veriyor. ne dertlenmişim arkadaş vermiycekseniz uğraştırmayın modundayım.
1.5 yıl+ kapora verdim bana mısın demedim diyeceğim kızdır.
2 ay mı ? De get güldürme bizi.
gitsin türkçe küfürlü rap yapsın.

bir bitmediniz.
Diyen kızdır. Duran adam gibi.
koskoca 4 senesini saçma bir kız için harcayan erkeğin hiç bir mana veremeyeceği türden insandır.
Iki tane oyuncak ayisini vermis kizdir. Baska birsey vermediyse ayrilik acisini kolay atlatir.
çok vermişsin amk yarısını geri al denilesi kızdır... iki ay ney lan?
sanki gerçekten emek harcamış gibi çok bişey yapmış gibi triplere giren çocukdur.
ayı falan verdiyse çocuktur daha. üzülmeye gerek yok yani geri verin ayılarını yatarken sarılsın ona uyusun.
cebine 20tl sıkıştırın yol verin gitsin.
verilen tek şeyin 2 ay ının olmasıdır.
Normalde aynı iki aylık zaman dilimde sanki karadeliklerin sırrını çözecektide onun yerine süreyi bu ilişkiyle harcamış gibi davranan kız.
isterse 2 yılını versindir, bitmesi gerekiyorsa bitmelidir. öğrensin bunu.
tüm hesaplarıda ben ödedim ne olacak şimdi sorusunu cevaplayacak kızdır.
"sanki biz vermedik" denilesidir.
2 ay vermis kizdir.. daha sonralari da verecektir..