bugün

görsel

Eşkıya-2 resmen.

Karısı varken başka kadına aşık olan maço mafya babasının sikko hikayesi.

Oktay Kaynarca bu diziyi tasarlarken çok düşünmüş herhalde !.

Saçma salak sikkovari dizi.
Pelin akil midir nedir bu kadının rol aldığı hiçbir zımbırtıyı izlemem. Öyle itici geliyor ki bana.
isminde meymenet yok lan.
birine soylerken utanir insan.

- ne izliyorsun.

+ ben bu cihana sıçamasdsadad
Yine akp propagandası dizidir. Bu adamın olduğu dizileri izlemem.
görsel

Oktay Kaynarca’nın “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz”ın ardından başrol oynayacağı ve büyük merakla beklenen yeni dizisinin detayları ortaya çıkmaya başladı. Ünlü aktörün aynı zamanda yapımcılığını da üstleneceği dizi eylül ayında atv’de yayınlanacak.

Çekimleri haziran sonu başlayacak olan dizinin adı: “Ben Bu Cihana Sığmazam”…

Onur Tan’ın yöneteceği dizi adını Nesimi’nin efsane bir şiirinden alıyor.

Alican Yaraş ve Yusuf Alp’in yazdığı dizide Oktay Kaynarca sürprizi bol bir karaktere hayat verecek. Kaynarca’nın rolünün adı ise Cezayir…

Oyuncu kadrosu netleşmek üzere olan dizinin bazı sahneleri Türki Cumhuriyetleri’nde çekilecek.

https://www.birsenaltunta...akterinin-adi/6065/?amp=1
Öffffffffffff. Kuscam artık.
oktay kaynarcanın yeni dizisidir. o değilde bu abimizin aile kavramı ile bir sıkıntıları var gibi. teeee kurtlar vadisinde çakır ikende nesrini sık sık aldatırdı. edhoya geçti gene birden fazla eş ve sevgili. onlardan olan çocuklar vs. şimdi bu dizide gene 2 eşi var. kurtlar vadisinde de ailesi kalabalıktı edhoda da kalabalıktı şimdi de kalabalık. ev zaten edhodaki ev. gene dediğim dedik bir anne bir adet eski eş eski eşten çocuklar yeni eşten çocuk veya çocuklar orasını tam göremedim. herkes topluca yemek yiyiyor oktay kaynarca gene reis.
Shazam, ben bu dünyaya sığmazam. *
Duyduğumdan beri kafamda böyle dönen, izlemeye dahi yeltenmeyeceğim saçmalık.
kurtlar vadisi üzerinden ekmek yemeye çalışan yapımcı ve senaristlerin dizi denemelerinden biridir.
Cezayir isimli baş karakter kimliği açığa çıkınca kendine ölü süsü veriyor ve nereye gidiyor,özbekistan’a. Yani en gidilmeyecek yerde saklanıyor. Bu zekamıza bir hakarettir. Dramatize oranı ayarsız dizi.
Dizide azamet, canberk ve şamil isimlerini duydum. At ciftligindeydiler ve hepsi bir adama baba diye hitap ediyordu. Çerkes bir aile sanirim. Bizi bulastirmasaydiniz keske bu sacmaliga.
Karadeniz lobisinin kendilerini " erkeğin hasi biziz " inadindan ve ezikliginden vazgeçmediğini yine ve yeniden oktay efendiyle öne sürdüğü saçma dizi. Bu oktayda lobinin adamı. başka da ekmek kapısı bulamıyor zarar.
Boş beleş algı dizisi.

Sadakatli karısını bırakıp başka kadınla birlikte oluyor yetmemiş bir de çocuk yapıyor. Kısacası zina felan yani...

Neyse...

Utanmadan Ali imran suresi ve bakara suresinden ayetler söylüyor...

Be amcik... madem Kur'an'ı Kerim'i bu kadar iyi biliyorsun. Ne diye gül gibi karını bırakıp başka kadınla zina yapıyorsun. Zinanın yasak olduğu ayetlerle dile getirilmiş. Bu salak o ayetleri okumamış belliki...

Be amcik... Adam öldürmeli mafyacilik helal mi mk.

Her türlü rezilliği yapıp utanmadan Kur'an'ı Kerim'i dilinize dolamayin ya.

Yeni dini anlayışınız trajikomik mk.
edho'daki gibi sevenleri olacaktır ama oktay kaynarca'nın artık o kv'deki rahat içten doğal halinden eser yok bunu anlamış olduk. bi kasıntı geliyor artık o saç sakal falan yakıştıramıyorum.
Ne zaman karsima ciksa basroldeki adamin ailesini olusturan kadinlarin, gencinden yaslisina, salonda oturdugu dizi. Yaptiklari baska hic bir sey yok. Ha Bir de arada adami evin onunde karsiliyor veya ugurluyorlar. Bundan bir onceki eskiya dizisinde de ayni boyleydi.