ilköğretim yıl sonu müsammeresiyle 3 - 4 yıldızlı otellerin kıytırık animasyon gösterileri düzeyi arasında bir şeydi.
izlediğim en sıkıcı maç olarak başladı ama Allahtan sonuna doğru toparladı.
maçı salonda canlı canlı izledim.sözlükten okuduklarıma göre showtv doğru düzgün yayın yapmamış. Gelelim organizasyona;öncelikle salona girerken izdiham oluşmadı.buradan bir artımı aldılar. Salonda oldukça sıcak bir ortam vardı gerek seyircisiyle gerek oyuncularıyla. Smaç yarışması ise tek kelimeyle fiyaskoydu. Bu kulvarda birkaç yıl önce james white ı gördükten sonra hiçbir haz alamadım bu yılkinden. Üçlükte ise ömer onan'ın pek rakibi yoktu diyebiliriz. Maçtaki hakemlerin hareketleri ve ayakla kenardan top çıkarma çok eğlendiriciydi. Cska dans grubu ve russian bar trio mükemmeldi. Atiye'ye hiç değinmeyeceğim. Orada 15bin kişinin karşısında playback yapmak büyük ayıptı. Vesselam organizasyon benden vasat bir not aldı.
üçlük yarışmasını ömer onan'ın kazandığı organizasyondur. karşılığında lcd tv kazanmıştır.
smaç yarışmasını David Smith in kazandığı organizasyon.
birkan batuk maçın mvp'si seçildi.
fatih söylemezoğlu'nun * hakkı yendi. ulan adam boyalı alandan 3 sayılık atış yaptı, mvp seçilemedi. nasıl iştir bu ya. *

edit: geç basketçinin soyadını yanlış yazmışım.düzeltme için stuffedcrust ve girdap'a teşekkürler.
tv'den izledigim halde dayanamayıp ekşiciler gibi yarısında izlemeyi bıraktıgım organizasyon.
tamam anladık amerikadaki gibi olamazda bu kadar vasat da olmasın en azından. melih gümüçbıçak'ın yapılan hareketlerden büyük haz alması ise şahsımı derin düşüncelere itmiştir. ya ben anlamıyorum ya da adam nba all star maçı izlememiş hayatında.
an itibarı ile hakemin turnike attığı, topun ayakla ileri gönderildiği bir şov haline dönüşmüştür.
biraz önce boşta kalan topu, hakem potaya gönderdi. kendisi benim mvp adayım.
sayıyı atamasada,espri anlayışı ve cesaretinden dolayı tebrik ediyorum. *

edit: fatih söylemezoğlu'imiş hakemimiz.
atiyenin playback yaptığı organizasyon...
trt radyodan iki kisilik davetiye kazandigim organizasyondur. hala gondermediler.
diğer adı;

show tv reklam all star 2011.
üçlük yarışması olsun smaç yarışması olsun pek keyif vermeyen organizasyondur.
lastik üzerinde zıplayan, zor ve güzel hareketler yapan bayan en güzel şeydir an itibariyle.
organizasyon 06 şubat 2011 saat 14:00 te show tv de yayınlanacak.
"all-star'a abim muratcan'in ve benim secilmemizde katkisi olan, oy veren herkese tesekkurler. ankara'da gorusmek uzere!" diyerek kendisi için verilen oylara twitter hesabından teşekkür eden sinan güler'in de yer aldığı organizasyon.
"ukiçin çağrılmamasını açıklayabilecek olan var mı?" denme sebebi organizasyon, bir de kinsey smaç yarışmasında olabilseydi bomba olurdu ama sakatlığı nedeniyle yok sanırım.
kadrolar ve yarışmaya katılacaklar açıklanmıştır.

türk karması:

antrenör: Orhun Ene (Banvit)

oyuncular: emir preldzic, oğuz savaş, ömer onan (fenerbahçe ülker), can akın (olin edirne), haluk yıldırım (galatasaray cafe crown), sinan güler (efes pilsen), muratcan güler (antalya büyükşehir belediyesi), cevher özer (beşiktaş cola turka), barış ermiş (banvit), nedim yücel (mersin büyükşehir belediyesi), ümit sonkol (bornova belediye), birkan batuk (pınar karşıyaka), kerem tunçeri, kerem gönlüm (efes pilsen)

yabancı karması:

antrenör: neven spahija (fenerbahçe ülker)

oyuncular: jerome randle (türk telekom), mire chatman, andrew james ogilvy (beşiktaş cola turka), predrag samardjiski, renaldas seibutis (olin edirne), radoslav rancik, preston anthony shumpert (galatasaray cafe crown), bostjan nachbar, igor rakocevic, nikola vujcic (efes pilsen), david holston (pınar karşıyaka), david smith (bornova belediyesi), marko tomas (fenerbahçe ülker), lance williams (banvit)

3'lük yarışması: ömer onan (fenerbahçe ülker), david holston (pınar karşıyaka), alvin snow (medical park trabzonspor), yunus çankaya (türk telekom), michal ignerski (beşiktaş cola turka), rasim başak (türk telekom)

smaç yarışması: vincent grier (mersin büyükşehir belediyesi), antwain barbour (erdemir), ilkan karaman (tofaş), altan erol (erdemir), david smith (bornova belediye), lawrence roberts (efes pilsen)
kesinlikle gideceğim iyi geçmesini umduğum organizasyon

bende oylarımı açıklayacağım

yerli ilk beş:

oyun kurucu guard: kerem tunçeri.
skorer guard: ömer onan.
kısa forvet: emir preldzic.
uzun forvet: mirsad türkcan.
pivot: ermal kurtoğlu.

yabancı ilk beş:

oyun kurucu guard: roko leni ukic.
skorer guard: igor rakocevic.
kısa forvet: marko tomas. (kesinlikle önde olması gerekirken arkada kalmasına üzüldüm).
uzun forvet: tomislav ruzic.
pivot: kaspars kambala (eskiden gelen sempati ile).
biletimi satışa çıktığı ilk dakikada aldım ve maç saatini sabırsızlıkla bekliyorum. atiye konseri ve üçlük yarışması da organizasyon içinde varmış. hadi bakalım hayırlısı.
oy kullanmak için siteye kayıtlı bir e-mail adresinizin olması gerekiyor, belirteyim.

ayrıca yönlendirmek gibi olmasın, oylarımın dağılımıdır efenim:

yerli ilk beş:

oyun kurucu guard: kerem tunçeri.
skorer guard: sinan güler.
kısa forvet: emir preldzic.
uzun forvet: kerem gönlüm.
pivot: ermal kurtoğlu.

yabancı ilk beş:

oyun kurucu guard: roko leni ukic.
skorer guard: joshua shipp.
kısa forvet: preston shumpert.
uzun forvet: radoslav rancik.
pivot: nikola vujcic.

kolay gelsin.

edit: oylama
6 şubat 2011'de ankara arena'da gerçekleştirilecek olan organizasyon. biletler satışa çıkmıştır:

http://www.biletix.com/event.htm?id=MBXA2
ankara'da düzenlenecek olan organizasyondur. anket için tıklayın.