1. 1.
  1990 doğumlu * tofaş pivotu. gelecek yıllarda adından söz ettirecek basketbol zekasına sahip, fundemental yeteneği gelişmiş solak pivot.
  1 -1 ... serander
 2. 2.
  gün itibariyle oktay mahmuti ile yeniden yapılanmaya giden galatasaray cafe crown'a transfer olmuştur.2010-2011 sezonunda da tofaş'ta oynamaya devam edecek, sezon sonu galatasaraya gidecekmiş. boyuna rağmen çok iyi top hakimiyeti vardır, solak olması avantajdır ama çok çalışıp kendini geliştirmesi lazımdır. oktay hoca elinde ne olur göreceğiz. nice yetenekli denen oyuncular hiç birşey olamadılar, bu sporcumuz onlardan olmaz umarım...
  1 ... onish
 3. 3.
  Beşiktaş maçında pota altını darmadağan eden pivottur. Kendisini geliştirmesi halinde çok iyi bir oyuncu olması muhtemeldir.
  1 ... merrrrtt
 4. 4.
  pınar karşıyaka'ya transfer olmuştur. önümüzdeki sezon pınar karşıyaka'da kiralık olarak forma giyecek.
  1 ... tearsofcold
 5. 4.
  galatasaray'a transfer olmuştur. hayırlı uğurlu olsun.
  1 ... avrupada gezen masum kivircik
 6. 5.
  57.sıradan new jersey tarafından seçilmiştir.
  1 -2 ... littlevanilla
 7. 6.
  sırf emek emek yaptığı o vücudu bile onun draftı için yeterlidir. *
  1 ... taharetpozisyonu
 8. 7.
  yolu açık olsundur.
  1 ... 571 1071 1453 1881 1905 1923
 9. 8.
  (bkz: #16512320) entryımde belirttiğim karmaşadan rahatsız olacak ki galatasaraydan ayrılıp fenerbahçe ile 3 yıllık kontrat imzalamış yetenekli forvettir. Sen bu adamı geri çağırıyorsan bu adam milli takımda mühim süreler alıyorsa bu adamın üstüne Ersin ve Macvan'ı transfer edip bariz şekilde süren 6-7 dakika kardeşim mesajı veriyorsan adam arkasına bakmadan gider. Ergin Ataman istediği kadar kupa kazandırsın Galatasarayıma ama sırf bu mal bulmuş mağribi gibi sağa sola saldırmalarıyla 10 yıllık takımı hazırlayan ve ona gören planlar yapan Oktay Mahmuti'yi şampiyonsuzluk 5 sene tercih ederim. Çok bahsettiğiniz plan,sistem,bok püsür diyen adamlar da gider Ergin hocanın arkasından yoluna devam eder işte. Yolun açık olsun ilkan Karaman. Galatasaray formasıyla izlemek nasip olmadı seni ama çok akıllı bi iş yaptığın çok açık kardeşim.
  5 -1 ... sayid jarrah
 10. 9.
  Fenerbahçeye çok faydalı olacağını düşündüğüm basketbolcu.
  2 ... asalm