bugün

"islami stand-up"* yaptığını iddia eden bir komedyen(!). gösterilerinde argo ve cinsellik kullanmıyormuş, bu nedenle de islami kesimin gözdesiymiş...
hatt ve hatta "islami pop" adı altında şarkılara yeni sözler bile yazarmış, buyrun bir örnek;

buraları yıkılıyo
"nur"dan yıkılıyo
her gün peşime
şeytan takılıyo
islam'ı seçtim
tercihim doğru
yasla başını hadi
seccadeye doğru*

kendisini tebrik ediyor ve afferin çok iyi düşünmüşsün diyoruz.
yaptığı işe yanlış argümanlarla, anakronik uygulayımlarla, hülasa yüzeysel bir değerlendirme ile yaklaşıldığında 'bu ne lan' denmesi normal komik kişi...
islami bilgisi olmadan izlenmesini tavsiye etmediğim kişidir.Zira islamı yaşamayanlar onu anlayamazlar.
trt deki kim bilecek programının sunucusu. enerjisi ve güleryüzlülüğü ile ekrana oldukça yakışan bir isim. yarışmacılar ile diyalog kurma becerisi oldukça kuvvetli. tipik trt suncusu konseptinin dışında bir samimiliğe sahip.
tiyatro geçmişi de vardır ayrıca.
ismi bekir olan birisinin devesini de tasvir edip, onu tanımlamak için, kurulan cümlecik.
kim bilecek adlı programın hayran olunası sunucusu.
izlerken zevk aldığım, enerji aldığım ender insanlardandır, kendisı şu sıralar " gez göz arpacık " adlı gezi programıyla yeniden ekranlara gelecektir.
kendi tarzını bulsa daha iyi olacak stand-upçı. ağır cem yılmaz etkileri görülüyor.
dinde zırlama yoktur isimli yeni gösterisinin hazırlığındadır.
bildigin yurdum insani, adanali. muhtemelen almanya dogumlu. genc yasta babasini kaybetmenin verdigi buruklugu gorebilirsiniz o gulen gozlerinde. surekli kendini gelistiren gun gectikce biraz daha profesyonellesen bir kardesimiz. yolu acik olsun.
cem yılmaz çakması komedyencik.
gez göz arpacık isimli trt yapımı gezi programının sunucusudur. kendisi efendime söliyim islamcı dinci garip esprileri olan bir komedyenmiş(!) okuduğum kadarı ile. işin iç yüzünü bilemem fakat yaklaşık 2 haftadır trt1'de programın eski bölümlerini izlemeye başladım. inanılmaz eğlendim. bizden biri sıcak doğal. kasmıyor hani halktan biri gibi görüneyim diye de.
cem yılmaz cakması kısmı ise abzürt olmuş cem yılmazı idol kabul ettiğini hiç sanmam tarzları yolları ayrı bir kere sanıyorum ki.
normal bekirmiş. * öyle takdim ediyor kendini karagözle konuşurken.
şöyle bir sözün sahibi:
görsel
hay senin zihniyetine...
almanyada doğup büyümüş.
cemaatçigillerden temiz yüzlü abimiz.
az önce tv de hintli bir çocuğun başını sabunluyordu. bir insan bu kadar samimi olabilir diyorum. ekranı kirleten o kadar insan varken böyle naif birinin varlığı mutlu ediyor beni.
hindistan görmüş geçirmiş adam. hoş insan.
espri yapabilen şakirt.
Ramazan boyunca hoş muhabbetı ile en sevilen programı kız kulesınden yapmıştır.
" 'nerede bu devlet' diye sorduğun kadar 'çocuğum bu saatte nerde acaba' diye sorsaydın, belki okullar yanmaz, hastaneler taşlanmazdı böyle."
"Adam gibi adamdır" sözü kendisi için söylenmiştir.
Pelin çifti Stalkladigi için blok yemiştir.
(bkz: Zamanlaması manidar)

görsel
Bu akşamki iftar programında vefat eden ömer döngeloğlunu nasıl anacak acaba

görsel