bugün

ülker'in nefis bisküvisi. bebe falan fark etmiyor her türlü yenir. hele ki çayla.
(bkz: bebe püskeviti)
kazık kadarda olsan kesinlikle yimek için can atıcağın madde. insanı mutlu eder ouf canım çekti.
bebeklerden çok yetişkinlerin tükettiği yiyecek.
nicolas sarkozy'nin kahvaltısı.
zamanında utanarak aldığım püskevitlerdi. azalarak bitti galiba.
özellikle vücut geliştirme sporu ile uğraşanların çok tükettiği değerli besindir.
Küçük , büyük farketmeyen her türlü insanın yiyebileceği sütle birleşmiş harika bir besin.
anıldığı ismin başındaki "bebe" ibaresinin çıkarılması gereken küçük büyük herkesin çok sevdiği üründür.
isminin acilen değişmesi gereken bisküvi ya da bebe olmayan versiyonunu çıkarmaları lazım. bu kadar güzel olabilir mi yahu bir bisküvi. favoridir, candır.
süper bir lezzet , sütle karışımı harikulade.
çaya batırıp yemeye doyum olmaz. uleyn suçüstü yakalandım.
biskuvi degil puskevittir o.
lokumlusuna bebe püskeviti denir. * *
küçükken ve hala vazgeçemeyeceğim yiyecek.
bırakılması zor bir alışkanlıktır.
dünyanın en mükemmel icatlarından biridir.
insanın yaşıyla alakası olmayan bisküvi. *
hastasıyız çaktırmadan yiyom resmimi paylaşsam yarılırsınız sakal bir karış elde cici bebe altta bir not kimseye söyleme.. *
yıllar geçse de sütle karıştırıp yemekten asla vazgeçmeyeceğim bisküvi.
Çok lezzetli olan bir kurabiye türüdür.
nerde görsem pakete el atarim.
Kuzenim 3 yasinda. Bebe buskuvileri esrarengiz sekilde kayboldu. Megersem ben yiyordum.
şu yaşta bile yediğim bisküvi çeşidi. hani bisküvi yaşta değil baştad... ne diyorum ben ya?

neyse bunu markette kasadan geçirirken belki çocuğuma aldım diye düşünebilir kasiyer veya arka sıramdaki diğer müşteriler. ama öyle değil, çocuğuma almıyorum. tamamen kendim yemek için alıyorum. zaten çocuğum yok. evli de değilim. şöyle bir konu var ki tek başına gitmiyor bu meret. illaki süt sofrasında biri olacak. biriyle dertleşirken götüreceksin. ben de anneme yediriyorum. o da eşek kadar oldun halen bebe bisküvisi yiyorsun diyor. kendi de yiyor. gülüyoruz hep beraber.

süt sofrasının vazgeçilmezi. her yaşta.
çocukken çok severdim geçenlerde aldım tadı berbat geldi. küçükken çok sevdiğim şeyin bu kadar berbat gelmesi beni de şaşırttı.