bugün

sefaletin başkenti.
sanılanın aksine o kadar da kötü olmayan şuan türkiye'nin en fazla nüfusuna sahip ilçedir bağcılar.
Kötü yanları yazılmış ama o yazılanlar hangi ilçede yok ki?
evet,haberlere pek hoş olmayan olaylarla geldiği için insanlarda bir ön yargı oluşmuş olabilir.Zaten sorun çıkan mahalleler de bellidir.Diğerlerinde sorun yoktur.
Muhafazakar olarak anılsa da sadece anılmasıyla kalır fazla öteye gitmez.*
Yaşanılcak bir ilçe midir işte o tartışılır...
20 yıldır acı tatlı ne varsa yaşadığım ilçedir.yazılanların çoğu doğru olmakla birlikte birkaç ayrıntı olarak;
-hemen hemen,her sokak başında geceleri asayişi sağlamak üzere kendine görev bilen muhabbet curcuru gençleri olan,
-içinden ,tabir ile, boklu dereler geçen,
-nüfusa kayıtlı olmayan birçok insanın olduğu,
-3 sokak ötemde bomba imalathanesi olduğunu öğrendiğim,
-gözümün önünde adam linç edilen,
-çocuk kaçırılan,
- (bkz: ejder)i bol,
-efsane kabadayı isimleri dilden dile dolaşan ve mahalle kavgalarında kullanılan (adnan abiyi,öcüyü,muçoyu çağırcam biyere gitme gibi),
-erkek fazlalığından kızlarla sokakta pek karşılaşamadığım,zaten karşılaşsam da birşey yapamam *
ama yine de havasından mıdır,ayrılamadığım memleket.
bildiğin teksas. iş düşmedikçe uğranılmaması gereken yerlerdendir. allah korusundur, ötesi yok!
(bkz: bağcılar a git)
muhafazakar partilerin**** oy deposu olarak gördükleri yerdir.

http://www.bagcilar.bel.t...content/toplu-dugun-4.JPG
eski adı yeşilbağ olan ve şimdi beton yığınıyla dolu istanbul ilçesi. güneşli semtinde türkiye'nin ilk uluslarası marketi metro'nun ilk şubesi ve bilimum tekstil şirketi bulunur.
"istanbulun en büyük ve en adi ilçesi.Her yaşta uyuşturucu bağımlısının bulunduğu ilçe"
Laflarını hak etmeyen ilçe... Hatta bu gibi uyduruk laflara mağruz kalan ilçe.
Cepçi,gaspçı,yan kesici,sapık vb. gibi angoşların varlığını söylendiği kadar duymayan bir ilçe.Bakırköy'e inin görün yan kesicileri.Şoparlar dibinizden ayrılmaz.Suçsuz gaspçılar.
istanbul'da maddi durumu kötü ve orta derece olan insanlar için ideal bölgedir Bağcılar.
2 haftadır iş gereği gittiğim ve sürekli olarak kaybolduğum istanbul ilçesi.

(bkz: sözlük bana navigasyon bul lan allahsız)
istanbul metrosunun son yada ilk duragi. digeri icin kabatas.
(bkz: varoş)
istanbul'daki apaçi nüfusunun büyük kısmını içinde barındıran istanbul'un en büyük ilçelerinden biri belki de en büyüğü.
apaçi üretim merkezi olması bakımdan ümraniye, çekmeköy ve kağıthane ile atbaşı yarışan istanbul'un kolpa bir o kadar da iğrenç semti. gitmeyin, görmeyin!
istanbul'un siğilidir.
yabancı bir turisti burdan başlatıp yenibosna,ikitelli,bayrampaşa,sarıgazi,sultanbeyli,g.osmanpaşa,zeytinburnu ve bu ilçelere benzer istanbulun güzide ilçelerini de dolandırıp ülkesine yolluyacaksın, bakalım o zaman travel pointimiz ne olur çok merak ederim.
araya sıkışmış, doğru düzgün yolu, izi olmayan, doğudan aldığı müthiş göç sayesinde alabildiğine kalabalık, çirkin, sıkıcı, esenler' den dahi berbat istanbul ilçesidir.
bir gece kaldım sabaha kadar sokakdan gelen sesler sebebiyle uyuyamadım sanki gerilim filmi çekiolardı aşşağıda.
bir zamanlar ailecek yaşadığımız ancak şehir değişikliği nedeniyle ayrı kaldığımız yer. bu ilçeyi en son gezdiğimde son gördüğüm zamana göre* oldukça değişik bulduğumu söylemek zorundayım, ilk gözüme çarpan oldukça lüks yeni inşaatlar ve bu inşaatların uygun fiyatları oldu-güneşli ve merkez için konuşuyorum-,oturur muyum bilmem ama yatırım amacıyla bir mülk alınabilecek bir yer gibi göründü gözüme henüz uçmamış fiyatlarıyla.
ne kadar gaspçısıda olsa ne kadar hırsızıda olsa bir ton göçte alsa türkiyenin en pislik semtide olsa pablo escobar çoğunun örnek aldığı adamda olsa nitekim hepsi delikanlıdır semtimim.uyuşturu kullanan insan kadar birçokta okuma azmi olan insan vardır nitekim her zaman pisliğimizle gündeme gelmişizdir.
Afyonkarahisar ilinin Dinar ilçesine bağlı bir köy.

ilçenin tüm köyleri için:

(bkz: Dinar)
Artvin ilinin Merkez ilçesine bağlı bir köy.

(bkz: Artvin)
aydın ilinin Koçarlı ilçesine bağlı bir köy.

(bkz: Koçarlı)
Diyarbakır ilinin Kulp ilçesine bağlı bir köy.

(bkz: kulp/#5120312)
Diyarbakır ilinin Merkez ilçesine bağlı bir köy.

(bkz: diyarbakır/#8364059)
ben de bağcılarda oturuyorum, ben böle güzel yer görmedim istanbul'un guzide ilçelerinden biridir.
güncel Önemli Başlıklar