bugün

bu herif nasıl bu kadar şekil diye merak ederken öğrendik ki anası almanmış e normal. ayrıca 6 ay önce bi konserlerine gittik en öndeydim konser bitince elleşmeye geliyorlar. 1 ay sonra benim aynı saç stilimi yapmış bizden mi arakladı nedir.
bir erkek evlat sahibidir.
türk müzik tarihinin en başarılı 3 gitaristinden biri.
bbc tarafından 2006'da dünyada yılın gitaristi seçildiğine dair haberler var, ne kadar gerçeği yansıtır bilemiyorum ama seçilmesine şaşırmam.
oldukça yakışıklı, duman grubunun solo gitaristi olan abimiz.

görsel
Bana göre Richard Kruspen türkiye yamasıdır her ikisde cool ve yakışıklıdır.
Uzun boylu yakışıklı mavi gözlü ve hiç bir şekilde yaşını göstermeyen duman gurubunun gitaristi ve geri vokalcisidir 40 yaşındadır Lucas adında bir oğlu vardır fakat evli değildir Sultan Ahmet meydanında görürseniz yabancı sanacağınız tatlı adam.
giyiminin ve karizmasının, gitarist kimliğinin fazlaca önünde yer aldığını düşündüğüm fakat her koşulda sahneye yakışan, müziğin temposuna ayak uydururken hafif yana doğru kafa sallamalarıyla dikkat çeken gitarist.

duman'ın ruhunu yansıtan bir gitarist olmakla beraber gruba dair bir parça sönük kaldığı kanısındayım. yani jazz eğitimi almış baterist cengiz baysal, hatta basist ari barokas yanında sanki duman'ın teenage yönünü daha da resimliyor gibi...

fakat allah için ne giyse yakışıyor adamı onu da söyleyeyim tekrardan.
yalanır kişisi.
Duman grubunun en yakışıklısı.
Yaşına bakayım dedim.nejat işler' in yaşını öğrenince bu kadar şaşırmamıştım. Adam 40 yaşında! *
evde alip beslemelik gitarist. biblo gibi adam masallah.
40 yaşına geldi halen daha ergen görünümünde. kızlar ondan hasta bu herife. iyi gitaristtir severiz kendisini.
adamsın batu reyiz!
bugün doğum günü olan gitaristtir. duman grubunda sololarıyla büyüleyen adamdır. iyi ki doğmuştur.
ama nasıl bir gülüştür o? beni benden alan ve yerine tekrar koymayan bir gülüş, hep gülmeli. bak yine aklıma geldi içimdeki kelebekler delirdi şu an. soloları da bir ayrı güzeldir.
neyse efendim kısacası her şeyi 'güzeldir'
canlı canlı dinlenmesi de tavsiye edilir.
bazı cahiller tarafından saldırılara maruz kalan sağlam gitaristtir. konser kaydını ve stüdyo kaydını ayırt edemeyen cahiller adama nota bilgisi yok diye saldırır olmuş. ağzı olan konuşuyor.
isterse dünyanın en iyi gitaristi olsun karizması rock n roll dünyasına yakışmayan bir gitaristtir. hiç bir gitaristin posterleri asılıp mastürbasyon yapılmamalıdır. ya da daha gitarda kaç tel olduğunu bilmeyen kızların sırf batuhan mutlugili seviyorum edası verip ortamda dikkat çekmek için aayy batu mu ölürüm ben ona yaaaa dememesi gerekir. rock and roll tanrısı bunu affetmez. gitaristin soloları, tekniği, yaşam biçimi, hikayesi.... her şeyi bilinmelidir eğer gerçekten hayranıysanız. bir gitarist cinsel veya popüleritel bir obje olmamalıdır. bu onu kıskandığım anlamına mı gelir? hayır. kendi tarzında bu ülkenin fakir piyasasına göre gayet iyi bi yerde olan muazzam bir gitaristtir. elleri ellerime solosunu dinlerken ağlamışımdır (biraz da sarhoşluk tabi). fakat seyirci kitlesi çok hatalıdır. bunun gibi pek çok iyi gitarist yenip gidiyor bu ülkede.
gitar ve solo konusunda başarıl bir elemandır ve örnek alınacak bir kişiliktir.
duman grubunun gitaristi olan adam.
mojo'da babasıyla birlikte çalan insan. yakışıklı bir arkadaştır. her konserden sonra mutlak surette bir rocker hatunu alıp gitmektedir. hakkıdır da. ancak esrarı azaltmasını tavsiye ediyorum, çok zayıf gördüm son defasında kendini.
dün gece sadece bakarak bile beni kendimden geçirmeyi başarmış üstad olur kendisi yanağını uzatıp zorla(!) kendini öptürdüğünde nirvanaya ulaştım. artık ben bu saatten sonra kime nasıl bir şeyler hissedeyim hı? 60's fenders telecasterı ona tapmak için zaten yeterli bi sebep ama arkadaş o ne yakışıklılık öyle ya. hayır bir insan yaşını hiç mi göstermez? kim der konser alanındaki o ufak yunan tanrısı ona baba diyor? hı ? kim der? o da demedi:

- oğlun bana yüz vermedi
+ benim oğlum yok ki
- dfcghjklşi

muhabbetinin üstüne beni benden daha da alan şahıstır. peşinen akıl edip baştan kaçırsaymışım çocuğu, gerçekten sabahına hatırlayacakmış; emin oldum. bir de yıllardır söylerim boynuz kulağı geçecek diye oğlu batu luca giydiği siyah blazer cekedi ve beyaz gömleği olanca efendiliği ve ısrarla beni iplemeyişiyle beni kendine aşık etmeyi başarmıştır. 12 yaşlarından bu yana içimde bi yerlerde büyüttüğüm batuhan mutlugil aşkının yerine taht kurmuştur. bundan sonra konserlerde kulise girme amacım sadece ve sadece bir şekilde batu luca'ya ulaşmak olacaktır. yerini duyan bilen varsa bi yardım etsin sevaptır kara sevdaya tutuldum.
mojo bar ile ortaklığı sona ermiş, böyle olunca da bizleri üzmüş blues üstadı.
gitarına ayrı bir hayran kaldığım,tarzını çok beğendiğim duman grubu gitaristi. elindeki fender'in hakkını çok iyi vermektedir.bu adam işini biliyor.
yaşını asla göstermeyen, hayvan gibi omuzlarına hayran bırakan insandır.
fena tip var adamda.
(bkz: yakısıklı naber)
röportajlarda yerinde duramaz kendileri. adam gibi adamdır.
fransız sevgilisinden batu luca adında bir çocuğu vardır.