bugün

(bkz: üstün alman teknolojisi)
soyismi " domuz avcisi " manasina gelmektedir.
Almanya'da lakabı "domuz çobanı" olan ve gerçekten de lakabıyla uyumlu dengesiz davranışlar sergileyen, Bayern münchen ve Alman milli takım futbolcusudur.
iddialara göre sarhoşken kasımpaşa ile 5 yıllık sözleşme imzalamıştır, ücret olaraksa haftalık bir büyük rakı, maç başı bir küçükş gol başı da bi paket fıstıktır.* ayrıca aylık bir çilingir sofrası da sözleşmeye son anda eklenmiştir.
alınan son duyumlara göre sevgilisini eczacıbaşı voleybol takımına yazdırmıştır, kendisi de hanımın aldığı ilk parayla sulukule ye gidip dansözlerle yemiştir.

(bkz: uludağ sözlük tutto sport bürosu)
kendisi soluğu türkiye'de aldığına göre sevgilisi de buralardadır büyük ihtimalle. o bar senin bu gece kulübü benim gezip duruyorlardır hatta.

ah bir karşıma çıksa da sorsam o tipsiz herifle dolaşmanın hesabını. *
schweinsteiger olan soyadını manası domuza binen olan futbolcu.
soyadi ile en güzel bütünlesmeyi bu adamda görebiliriz. bi insan domuza bu kadar mi benzer?
miss piggy sebebi ile çocukluğunda muppet show u takip etmesine izin verilmeyen insan. miss piggyi görünce daha 3 yaşındayken babasının zıpkını ile televizyonu zıpkınladığı da gerçekmiş kendi dediğine göre. içinde ukte kalmıştır büyük ihtimalle. yazık lan.
(bkz: domuz avcısı)
muhtemelen yarınki fotospor a göre fenerbahçe ile el sıkışmış ama karısı ikna edilmeye çalışılan futbolcu.
Sevgilisi kıskanç futbolcu. Dansözlerle kıvırttı diye dün gece vermemiş.
almanya takımını sıradanlıktan çıkaran iki futbolcudan biri. diğeri için :

(bkz: lukas podolski)
isim dolayısıyla hayatta hep bir adım önde oldugunu düşündüğüm futbolcu.

+ merhaba ben ali bal..
- bastiyan şıvanyşıtayger!!!
+ burda mı veriyim eve mi geliyim?.
türkiye liginde oynuyor olsa forma numarasından dolayı geyikler doğabilecek oyuncu.
soyadının tam karşılığı domuz terbiyecisi anlamına gelen alman milli takım futbolcusu.
aklimda kocaman burnu ile yer edinen futbolcu.

ayrica bayern altyapisinda sadece futbolculuga bakilmamakta, egitim düzeyi ve kisilikte ön planda tutulmaktadir. bu sebeple, bayern alt yapisindan cikan her futbolcu ile kültür/sanat ve benzeri seyler konusmak mümkündür, tabi bu bir kriter olarak görülürse.

türk altyapilarinin örnek almasi gereken bir prototiptir.
her zaman böyle bir ismim olsun istemişimdir denilebilecek isme sahip oyuncudur. bir de bunun mertesacker' i var. 2. alternatifim ise abbondanzieri.
fc bayern münchen'in futbolcusu. iyi bir kanat oyuncusudur.
sakatlığından dolayı 2010 dünya kupası 2. tur mücadelesinde ingiltereye karşı oynayamayacak olan futbolcu.
onu bunu bilmem arkadas, dünyanin en iyi mc si bu adam. hem mental anlamda lahm ile birlikte iyi kaptanlik yapmakta hem akil ile ayaklarini kullanip takimi muhtesem bir sekilde yönlendirmektedir kendisi.

ve bitmek bilmeyen bir enerjisi var arkadas, sonlara dogru sari karti olmasina ragmen orta sahada pres yapiyordu. o olmasa almanya 1-0 yada en fazla 2-0 kazanirdi iyimser bir tabirle.
mental olarak aşmış adam. kanat oyuncusu olarak başladığı kariyerine mükemmler ötesi bir orta saha oyuncusu olarak devam etmektedir.
dünya kupasının en iyi oyuncusu sıralamasında ilk 4e koydum kendisini snejder , müller ve villa ile birlikte.
almanlar tarafından "deutschland's herz" diye tanımlanan futbolcu.
(bkz: adam yorulmak bilmiyor beyler)