bugün

banyoda kullanılan terliktir. tuvalete koysan tuvalet terliği olur.
anne falaka aracı.

(bkz: dövecek)
dokuzuncu nesil yazar. hoş gelmiş.
önemle vede dikkatle secılmesınde fayda oldugunu dusundugum terlıktır. zıra tabanı kaygan alınan terlıklerın banyoda vs wc de basınıza bela acabılır.
genelde tek renkten oluşan şirin terliklerdir.
eksilerden şikayetçi yazardır. (bkz: işine gelmeyen entrye eksi vermek)
(#24908424)

kalitesini kullanarak dehşet ayar vermiş yazardır. bravo! müthiş bir zeka örneği sergiledin.
bizi çıplakken görebilen tek terliktir. sırdaştır o.
genellikle mavi renli ve kalın olur. Abdest alındığı zaman flep flep diye ses çıkartır.
Kayarak bacaklarımın ayrılıp liflerimin yırtılmasına sebep olmuştur. Kaymayanı yok mu bunun?

Kötü bi yanı daha vardır. Biri duştan çıkmıştır sizde elinizi yüzünüzü yıkamak için giyersiniz ve çorabınız ıpıslak olur ama herşey için çok geç kalınmıştır.
Kayıp düşmemek için her banyoda bulunması gerektiğine inansam da kullanmayı tercih etmediğim bir eşyadır. Ayrıca Neden daha önce böyle bir kullanıcı adı almadım diye derinden üzüntü duyuyorum şuan.

Edit, imla.
(#28436879) trolle benzettim ama formatı öğrenmesi gerek. böyle bir başlık ve böyle bir entry'le sözlükte pek kalamaz.
eski sevgilimin kafasına vurmak istediğim şey.
Sözlükte defalarca düzenlenmiş olan anneye ve kutsal değerlere küfür etmiyoruz kampanyalarına rağmen bir başkasına piç demeyi kendinde hak gören yazardır. Utanmalısın dostum bu yaptığından ve özür dilemelisin.
(#28839492)
bir tür işkence aracıdır.içine su dökülür ve işkence edilecek kişinin çorapla o terliğe basması sağlanır.

not: banyo tekerleği diye okudum beynim kamaştı.