bugün

genelde sag gozunu kirpip dudak buzuyor. cok guzel kiz ama bu sekilde sanirim itici oluyor. cok kisi nefretin esiginde.
takipçi saysı her hafta 100 bin artan saçmalık,atakan tayfa iyi bok yediniz bunun reklamını yapa yapa.
birincisi; bu ne amk?
ikincisi; bunca kişi bunu neden takip ediyor?
https://www.instagram.com...aNA8XU/?taken-by=prlkbanu
o kırpık sağ gözüne ve büzük ağzına...

tanım: sadece ağzını yüzünü eğip bükerek insta fenomeni olmuş kişi...
not: o yetenek götümde de var.
tek merak ettiğim torpili kim

sosyal medyada nereyi açsam bu çıkıyor

bunun için khk falan mı çıktı acaba.
bunu niye ünlü yaptınız orospu çocukları diye haykırmak istiyorum.
internetin en kötü yanı da herkese fikir belirtme hakkını vermesidir.

Kadın kötü bir şey yapmıyor, ve o videonun altındaki tonlarca küfür ve hakaret içeren yorumu asla haketmiyor.

Millet resmen "kapak" atmak için toplaşmış.
Aklını eleştirenler mi dersin, mimiklerine sövenler mi dersin.

Sanki hepiniz birer başarı abidesisiniz.

Sınırı olmayan bir yok yere can acıtma, kırıp ezip kendinizi üstün çıkarma hevesiniz var.

O hiçten türettiğiniz Kininizde boğulun.

Not: Yorum hakkı yaptığı video içindir, size kişinin şahsına hakaret etme hakkını asla vermez.
Bende başarısızlık abidesiyim ne yazıkki. Evet.
O anlamsız hareketler ona ait değil ki onlar tamamen dikkat çekmek için yapılan birtakım tiksel şeyler. biz de tabii prim vermeye meraklı bir toplumuz malum.
instagram da 15 20 kisiyi takip etmeme ragmen kesfette mesfette cıkıp duruyor sinir oluyorum. Cidden cirkin bi insan amk. Sokakta art arda 8 10 tane görebileceginiz tipte bir Kezban. Kıro da diyesim geldi hatta. Mal iste amk.
ido tatlıses ile iyi bir uyum içinde olduklarını söyleyen ve sağda solda ibo nun gelini olarak lanse edilmeye başlayan instagram kızı. esasen kimyagerdir. yüzü tartışılır ama vücut 10 numara...

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel
bana acayip büyük bi faydası oldu, içine ettiği bir şarkıdan yola çıkarak azeri gerçek bir sanatçıya ulaştım, şebnem tovuzlu.

teşekkür ederim banu parlak.
724.000 takipçisi varmış. şoktayım
hep arabada direksiyon başında şarkı söylemiş.
ilham orda geliyor galiba.
Daş gibi karıdır, evet.
(bkz: hani çernobil zarar vermeyecekti lan)
çektiği narin yarim klibinde esmerlikten beyaz tenliliğe geçmiş olan sözde şarkıcıdır.
yeni tuğba ekinci.
narin yarimi söyleyerek emrahın tırt altyapısından sonra bir amme hizmeti sunmuştur.
Nedendir bilmiyorum ama tahammül edemediğim bi kaç insandan biri.
Bastım engeli rahatladım.
çok fena gideri var. dudakları da çok seksi ayrıca. kadınlar beğenmeyebilir normal ama beğenmeyen erkek gitsin dibini dövdürsün.
Narin yarim.
noluyor amk derken ünlü olan birisi daha.
Instagram'da çektiği playback videolarla ünlü olan, ''Narin Yarim'' isimli şarkısıyla tanıdığımız kadın. Namı diğer dudak reis.
kim la bu karı?
ido tatlıses ile birlilte olup reklamını yaptıktan sonra , başarı merdivenlerini hızla tırmanan bir küçük oruslardandır. En son evlenmiş çok mutluymuş. Allah bildiği gibi yapsın.