bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  Plaka kodu 10'dur. ilçeleri ile birlikte toplam nüfus 1 milyon civarındadır. Tarım ve hayvancılık başlıca geçim kaynağıdır. Höşmerim tatlısı meşhurdur.
  4 ... maxisky
 2. 2.
  Ekonomik olarak BANDIRMA'NIN eline bakan... saat 9 dan sonra bi Allahın kulunun dısarda olmadıgı ortamsız mekansız sıkıcı bir köy.
  6 -17 ... nickimiminik1kedi7
 3. 3.
  insanların 9dan sonra da gayet güzel dışarda olduğu * nüfusu 216.000 civarında olan, 9. ana jet üssünü de barındıran şehir...
  6 ... hadiii
 4. 4.
  insanlarının kaldırım kullanmadığı, ısrarla cadde ortasından yürüdüğü kovalak yuvası güzel şehir. delileri, zenginleri ve kovalaklarıyla meşhur bir ilimiz.
  9 ... veritaserum
 5. 5.
  beş yaşıma kadar dsi lojmanları bahçesinde koşturduğum,sarımsaklı ve özellikle cunda adası gibi şahane mekanlara ev sahipliği yapan bir ilimiz.
  2 ... dukur
 6. 6.
  bursa ile izmir arasına sıkısmıs toprak parcası.
  2 -9 ... karpuzkabugu
 7. 7.
  hayatimdan 3 sene calmis sehir sifatina sahip kasaba.bir de buyuk sehir olmaya calisiyodu ama bence kasaba olmali.
  3 -4 ... burningfingers
 8. 8.
  türkiye'nin en kalabalık köyü olarak da adlandırılır. asker ve öğrenci $ehri ayakta tutar. hö$merim tatlısı me$hurdur. izmir'le bursa'nın arasında kalması gerçekten ezilmesine neden olmu$tur.
  1 -1 ... hadiii
 9. 9.
  öğrenci memleketi. merkezi dışında her yeri güzeldir. lise standartlarında üniversitesi vardır*.
  6 -1 ... gregor incegor
 10. 10.
  hafta sonu adım atıcak yeri kalmayan şehir. astsubay ve polis okulıu öğrencileriyle erlerin işgal ettiği de denilebilir.
  1 ... vince81
kapat