1. 1.
    http://bakirelikonemlimi.com/

Bekaretin neden önemli olduğuna dair yazılar kaleme alan eski bir ekşi sözlük kullanıcısının websitesi. Kendince analiz edip yorumlar yapmış. Bir kısmı oldukça mantıklı geldi ve erkek ruhuna hitap ettiğini düşünüyorum.

Mesela gençliğinin ve güzelliğinin zirvesinde başkalarıyla takılan kızların 30'undan sonra evlilik sorumluluğu şartıyla efendi bir erkeğe yanlaması hemen hemen her erkeğin gururunu incitecek, kıskandıracak bir durum. Pek bilemedim.
    5 -9 ... ungoliant
  2. 2.
    Bakirelik önemlidir.
    Kadın bacaklarını ilk açısinda kalbini de bağlar. Yani eğer arsız bir orospu çocuğu değilse.
    Erkek için durum biraz daha farklıdır.

Sadece sikmek için siken erkek de orospudur mesela. Tabiat ve doğa farkı. Ancak erkek sekse kadına görece daha az anlam yükler. Yani yüklemeli.
    4 -4 ... mavi gozlu kizlari severim
  3. 3.
    bakirelikonemlimi com

değil.com
    7 -6 ... old spice
  4. 4.
    21. yüzyılda hala bunu tartışan dar bakışlı kişilerin savunmasıdır. Bakireliğin önemli olduğunu zannedenlere Arabistan'a ilk biletini alıp yolluyorum hemen, seversiniz
    4 -11 ... alleyezonme
  5. 5.
    Bir kez evleniyorum şımarıklığı yapan kadınlara karşı bekareti önemsiyorum.

Hem her türlü geleneği onemseyecek hem bunu erkeğe dayatacaksın hem de bekaret önemsiz olacak.
    10 ... xpac
  6. 6.
    önemli bulanların da evlendiği kişiyi bakire sanacak olması sorunsalı.
    3 ... yarasa seneca
  7. 7.
    hem issiz hem pipisi kucuk. madde madde yazmis arguman paylasmis aq.

boyle arkadaslarin hep korktugunun en kotusu basina gelir.

3 gunluk dunyada bence kafa patlatacaginiz daha onemli seyler olmali.ates edin ve unutun.
    3 -5 ... beton baris
  8. 8.
    bakirelikonemlimi com
    Şu karesiyle yaran site.
    2 -2 ... fyabse
  9. 9.
    21. yüzyılda hala beyni kadınlardan, kadınların bacak arasından başka bir şeye basmayan erkeklerin çevirdiği muhabbet, üşenmemiş bir de site açmışlar rahat rahat zırvalamak için. mevzusunu ettiğin şey kadınla ilgili, kadına ait, kadınsal. önemliyse de değilse de bu seni zerre ilgilendirmez. hele hele zırvalarını kamuya açıp profesör edasıyla ahkam kesme hakkı asla vermez. bir ara başlık kaldırma özelliği vardı da böyle acizlikleri görmekten kurtuluyor, sözlükte ağız tadıyla takılıyorduk. şimdi meydan hep bunlara kalmış.
    2 -3 ... tac yaprak
  10. 10.
    Güldürdü ama hak verdim çok kez.
    Çok takılmaması gerek. Takım tutmak gibi, parti desteklemek gibi tercih meselesi.

isteyen kabul eder veya etmez.
    Kişiyi bağlar.
    1 ... eylulsabahi