ben senin bildiğin kızlardan değilim bunların en ünlüsüdür tabi.
insanın niye travesti misin? diye sorası gelir.
(bkz: ama ben bakireyim)
bir klişe olarak
- acıyooo...
"sen benim ilkimsin tankut"
ya aslında ben de istiyorum ama önemli olan doğru zaman ve doğru kişi,çok özel olsun istiyorum anlıyor musun ... şeklinde süren giden tripler
korkuyorum yalanıyla başlayan, hazır değilimle ilerleyen, doğru kişimisin acabayla perçinlenen, evlenmeden olmazla sabitlenen ve elveda ile sonuçlanan ilişki sorunu.
saf ayaklarına yatıp her bi boku herkesten daha iyi bilen bayır gülü tadında bir kızdır. ayrıca kız bakire değilse mutlaka o anki erkek arkadaşı hayatındaki 2.erkektir. 3'e geçilmez nedense hiç.
akılları sadece iki bacağının arasındaki uzva çalışan ve vajina denen şeyin,o uzvun kılıfı olsun diye yaratıldığını zanneden ''bazı'' kıt beyinli erkeklerin,kılıfını ödünç vermeyen ''bazı'' bayanlara taktığı türlü lakapların sadece birinden oluşan gereksiz zımbırtı.

ona trip denmez,dense dense tercihlerin kelimelere dökülmesi denir.
bu ''bazı'' erkeklerin iddia ettiği gibi bakire olmayanlar ve bakire ayağına yatanlar diye ikiye ayrılsaydık,pek çoğunun annesi,karısı,kızı da bu iddialı cümlelerin hedefi olacaktı.*

(bkz: yok lan ben birşey demiyorum)
ne mühendisler ne doktorlar istedi de vermedim. bakire kızın öncelikle bu diyaloglara girecek ortama girmesi lazım kimsede durduk yere(tecavüz değilse) vermesini istemez. kız akıllı olur salyası akan erkeğe sert bi cisimle karşılık verirse trip atmasına gerek kalmaz. saflığını korumalıdır en başta ruhunun kirlenmesinden...
(bkz: kızgın kumlardan serin sulara atlamak)
(bkz: sebnem scheffer)
- benimle ciddi düşündügünü biliyorum, ama allah korusun ya başına bir şey gelirse.
(bkz: bakirelikle kafayı bozan genc kitle)
-ya cok aciyo ama ya
+ canım daha bi şey yapmadımki
- yemedin dimi ?
+ yok maglesef
(bkz: evlenmeden olmaz)*
evlenmeden olmaz. simdilik sadece döt ten veririm.
k: tamam yapalım ama bir kere
e: heveheveveeee..
aklı fikri sekste olup, iş evlenmeye gelince bakire kız arayan erkeklere her 10 dkda bir yapılması gereken trip.
keşke erkekler de bakir kalabilse ve bunun tribini yapsalar. ama nerde?! kendileri bekaretlerinden kurtulmak için ellerinden geleni yaparlar. kızlara da hadi versene benim için cinsellik ilişkide önemlidir derler. fakat evlenmek için ambalajı sağlam kız seçerler, kaşar istemezler. *
hali hazirda bakire kizlarin nesilleri tükenmekte oldugundan, dogal triplerdir.
erkeklerin evlenirken ısrarla eşlerinin bakire olmasını istedikleri ama çıktıkları kız arkadaşlarıyla sonuna kadar herşeyi yaşamaya çabaladıkları güzel ülkemde tercihleri olan ve bakire kalmayı seçmiş, değerlerine saygı gösteren kızları aşağılamak ve yermek suretiyle küçük düşürmek için açılmış başlık. başlığın sahibine ve onaylayanlara sorulası sorulardan ilki 'evlenirken bekaret sizce önemli midir?' olmalıdır ve cevaben bir çoğundan sesszilik geldiği bizzat gözlenmelidir * *
beyininin gelişmesi ergenlik döneminde durmuş erkek tipinin sonunda sallamayacağı ve başka ufuklara yelken açacağı triplerdir. beyninden daha fazla çalışan bazı organlara sahip bu erkeklerin önüne gelenle cinselliğini paylaşan kızlarla asla evlenmemesi ve utanmadan evleneceği kızın bakire olmasını istemesi işin acı tarafıdır. birbirini seven normal bir çiftin arasında geçmesi doğal bir olayın bu kadar ahlaksızca konuşulması da dejenerasyonun ürkünç boyutudur.
Sözlükte her hafta sol frame'e bir şekilde gelen ve buna rağmen sadece 2 sayfadan oluşmuş başlık. Sabitlendi mi n'oldu?
her erkege bu kesin beni becermek istiyo gozuyle bakmayıp muhabbet edebililen cinsinde problem yok ama tam tersi dusunceye sahipse (bkz: kosarak kacmak)
cogu erkegin aklının ne kadar geri oldugunu ve tek bir seye calıştıgını gösteren bir baslıktır trip kelimesiyle açılarak.