1. 1.
  finallerde adamı dinden imandan çıkartan bir hadisedir.
  ... thelastturc
 2. 2.
  nisan mayıs ayları gevşer gönül yayları zirvesinin sebebidir.
  1 ... kolibandı
 3. 3.
  insanın içinde bulundugu ruh halini kendine bile açıklayamama durumu. aşırı yorgunluk, halsizlik gibi belirtileri de oldugu gibi her şeyin bitiş ve başlangıçlarını temsil eden mevsim, çiçeklerden bile nefret etme sebebi olabiliyor. örneğin bir önceki bahar terkedilmişseniz aynı koku, hava, sıcaklık ya da sogukluk size o günleri, yaşanılan durumları hatırlatacaktır. bu yüzden depresyon en çok bu mevsimlerde nükseder. kış ve yaz mevsimlerinde bu durum bahar aylarına göre daha az görülür. yani bahar başlatır, yaz/kış alıştırır.
  ... luciddreaming
 4. 4.
  bahar mevsimi ile birlikte havada artan elektik yükü ile özelikle biz şehirliler (şehirlerde elektrik yükü daha fazla olduğundan) bu sendromun daha çok etkisinde kalıyormuşuz. şehirde veya kırsalda daha mı çok bu sıkıntı hissedilir bilmiyorum ama özelikle şu günlerden bu dertten mustarip olmayan insan neredeyse yok gibi.

  çeşitli ağrılar, yorgunluk, uykusuzluk ve stres yüzünden bir an önce bitmesini dilediğim sıkıntı.
  ... suskunl4r
 5. 5.
  Aşırı sinir, agresiflik, surekli uyuma isteği, sebepsiz ağlama nöbetleri olarak kendini gösterebiliyor. Dokuz çocuğumla ortada kalmis gibi hissediyorum. Birde bir suratsızlık var ki sormayın.
  ... champ
 6. 6.
  acayip enerjik hissetme. işe gitmek istemiyorum. şöyle bir dağ yolu olsa da yorulana kadar koşsam hissi. bazen de çırılçıplak ormanda dolaşma isteği. nedense bende bu var.
  3 ... herkesin hayatina karisan adam