bugün

birazdan yetenek sizsiniz türkiye 2. turunda yarışacak olan 4 yaşındaki tatlı baterist.

oldum olası kendi çocuklarımdan başka çocuk sevmem, ama bu baha biraz farklı.
an itibariyle yetenek sizsiniz adlı yarışmada bateri şov yapıyor, walla açık söyliyeyim bu çocuk bile piyasadaki bir çok dinazor bateristten daha iyi ritim tutturuyor.
kurban in sarkisi calan zevkli ve yanaklari isirilasi bebistir.
Baha, kuzenime de çok benzer kendisi ailecek izliyoruz , sürekli poposu sıkıştırılıyor çocuğun canım cık cık cık .
kesinlikle elinden tutulması gereken ve gelişimi devlet tarafından takip edilip desteklenmesi gereken harika çocuk.

allah nazardan korusun. maşallah...
Rock there babe dedigimdir. ParÇaladı sahneyi küÇük bebe...
allah nazarlardan saklasın denilecek çocuk. maşallah ya çok tatlı ve yetenekli.
benide çoşturan çocuktur. yetenek allah vergisi.
baget tutan sosis parmakları yenilesi, sevimli, yetenekli çocuktur.
itici bulan insan sayısının çok az olduğunu tahmin ettiğim baha isimli çocuktur. Müzik kulağı çok iyi olmakla birlikte gerçekten çok sempatik ve yeteneklidir. Ben onun seviyesine 4 ayda gelmiştim, çocuk 4 yaşında.
Geleceğin metalci gençlerindendir.
%99 oy alarak 1. olan çocuktur. an itibari ile ibnelik olsun diye "hayır"
oyu veren, seri eksi oy veren ibne ruhlu seyirci merak edilmekte.

lan ibne evladı, bi eveti ne boka esirgiyon lan bebeden? sanki cumhurbaşkanı seçiyor ibne. *
çığlıklarla izlediğim minik bücürük şey. ya bu yetenek değilse ben gidiyorum arkadaş. onun yanakları ağzıyla gitar sesi veren halleri falan nasıl sevimli nasıl sevimli. aman nazar değmesin birinci olsun.
Ilerinin aranan bateristi olacak çocuk.
(bkz: Başlık parsellemek)
(bkz: yetenek sizsiniz deki bateri çalan çocuk/@koministimam)
finalde atalay demirci'nin eline verecektir. gerçek yetenek budur.

(bkz: baha bayırlı)
evde televizyonu mıncıklatan çocuktur.
%99 almis basarili cocuktur. Buyuk ihtimalle gunun birincisidir.
(bkz: sarı çizmeli mehmedi ha ha)
yarın sabah master mülakatına çalışırken birden gözümün kaymasıyla fark ettiğim çocuk. resmen sevimlilik deposu. evde deli gibi bağırmama sebep olan yaratık. nolur benim ol! ya da dur ben de yapacam aynısından.
Oy oy oy, o nasil tatli bir seydir oyle. Kalbimi fetheden cocuktur.
geleceğin John Bonham'ı olacak çocuktur ama o götle biraz zor,az kilo versin neden olmasın.
dünyalar tatlısı çocuk, hülya avşar'ın ağzına verecek olandır hatta. biz hala... (üzgün smiley).
kızların çocuk depreşmesine ortaya çıkaran çocuktur. tamam kızlar sizin de olacak. siz de çocuk yapacaksınız. sakin olun.
hiçbir şey yapmasa bile o sevimliliğiyle herkesin sempatisini kazanan tosuncuk. iyi de çalıyor bateriyi. sanırsam herkesin hayallerinde ki çocuk bu. allah bahtını açık etsin.