bugün

entry'ler (599)

uludağ sözlük ordulu yazarlar derneği

hani bir zirve vardı ne oldu ona demek istediğim dernek.

göğüs büyütme duası

allahım beynimin kullanmadığım kısımlarından al memelerime ver zira pek ihtiyacım olmuyor, şeklinde bir dua olması muhtemeldir.

bülent ersoy un seyirciye memelerini göstermesi

insanı, seyirci ya başka bir şey deseydi nolurdu diye derin düşüncelere sevkeden bir durumdur.

uludağ sözlük ordulu yazarlar derneği

görünce heyecanlandıran dernek. yaz bakalım bir adet köprübaşı. *

96 lı hatunlar

bir düşündüm de çevremde 96lı kimse var mı diye, aklıma ikiz kuzenlerim geldi. daha lise sona yeni geçtiler bu sene. akılları bir karış havada, ne hatunuymuş. bir iş söylesen peşinden kendin gitmek zorunda kalırsın yapmak için. daha kıçını yıkamayı bilmeyen hatun mu olur. velhasılıkelam büyümek için biraz daha zamanları olan kızlardır.

türkiye de yaşanacak il veya ilçeler

ordu merkezdir efendim, gelin sebebini anlarsınız.

tırnak yemek

oral dönem takıntısıdır. *

nejat uygur

büyük tiyatrocuydu. allah rahmet eylesin.

kpss sınavı esnasında kakanın gelmesi

Anlatım bozukluğu sorularını çözemeyeceğinizin göstergesidir. (bkz: kpss sınavı) bu ne lan

pkk ya sıcak karavana skandalı

bok yesin köpekler.

penguen dansı

nam-ı diğer trencilik dansıdır. göçmen düğünlerinde kullanılır genellikle. bizim milletimiz için sakıncalı bir dans gibi görünmekte.

10 kasım 2013 fenerbahçe galatasaray maçı

fenerbahçemin fena koyduğu maç. mancini de kadıköyden nasibini aldı ama üzülmeyin sizin uefa kupanız var.

sözlük yazarlarının itirafları

ne oluyor lan. boktan bi entry yazdım habire oylanıyor. yeminle canım sıkıldı. bu ne ciddiyetsizlik.

bisiklet

çocukluktan kalan tek hevestir.

sözlük yazarlarının en son çıktığı kız

benimki songüldü.

twist

ürünleri pahalı ama kaliteli olan mağaza.

atatürk ile alay eden kız

açıp koca götüyle dalga geçmesi gereken kızdır.

heyapple

hey plumpkin!

iyi ki doğmuşum sözlük.

sabah alarmı the lazy song olan birinden işte verimli olmasını nasıl bekleyebilirsiniz?