bugün

bildiğin ibne yuvası, lüzumsuz. bizim ibneyle, tofişle, çemberle işimiz olmayacağından hesabımı sonsuza dek ve bir daha açılmamak üzere amerikalılara üzerine beton döktürerek kapattırdığım sikindirik site. ordan gelecek hatununda anuna goyin ayrıca!
hiç haberim olmadan, nasıl ve ne zaman üye olduğum hakkında bir fikrim bile yokken, gizli güçler tarafından üye yaptırıldığıma inandığım site.
arkadaşım badoo adını bile ilk kez duyuyorum, size beni kim üye yaptı kurban olayım. tam 77 adet msj gelmiş ve hepsi erkek, bir tane bayan yok aq. neyse sildim, silerken bir acıtasyon bir yalakalık sormayın, ha bir de ücretliymiş, bu haftalık ücretiniz kesilecek gibi bişiler dedi.
* * *
az önce şans eseri eski sevgilime denk geldiğim site , üye olmadığım halde isim soyisim aratınca bile karşınıza badoo sayfası açılabiliyor.x kişisinin kişisel bilgilerinide okuyunca sesli gülmeme neden olmuştur. gözümde büyüttüğüm şeylerin küçüklüğüyle yüzleştirmiştir.
sans tutunca birden fazla hatun kaldırılabilen bir site ama basarı oranı 400 de 1.
avrupada seks ihtiyacınızı ücretsiz karşılamanızın en hızlı yollarından biri.
bir arkadaşlık sitesine başka bir arkadaşlık sitesinin profil bilgileriyle girmek gayet garip bir durum ve bunu badoo yapıyor facebook ile bağlan var yahu nasıl bir ironi dir o.
denk getirmek, şanslı olmak gerekli biraz ama amacı "ekmek yemek" olan için güzel bir yer.
mail adresinizi bi'şekilde ele geçirip, sizi gün içersinde sayısız mail yağmuruna tutan sanal sevgili/arkadaş edinme sitesi.

aynı zamanda; sanal platforları kullanarak partner arayan saf insanları her türlü kötü emellerine alet etmek isteyenlere karşı uyarıp, üyelerinin güvenliği ile yakından ilgilenmekte..

--spoiler--
Not: Güvenliğiniz için,ilk buluşmanızda ayık kalmaya dikkat edin.

iyi eğlenceler!
Badoo Ekibi
--spoiler--

uyarı editi: kendini maddi açıdan acındırıp, sizi dolandırmaya kalkanlara karşı da çok dikkatli olun... !!
avrupada karı kız kaldırma potansiyeli müthiş derecede olan site. en azından polonya'da işe yarıyor.
abazan sitesi. bildiğin kerhane. buraya
takılan kızla çıkılmaz.
sitedeki her 100 kızdan 97 si fake 2 si eskort son kalan 1 kız da bize kalmıyor mına koyim.
ne ararsanız,bulabileceğiniz arkadaşlık sitesi.
içerisinde bir dolu şişman kezban barındıran ekmek yuvası.
diğer ülkeler için bilemem ama türkiye için tam bir gereksiz site. sitenin kullandıgı jargondan tutunda insanların profilinde yazanlara hatta resimlerine kadar iğrençlik akan bir sosyal paylaşım sitesi.. o kadar sikimsonik bir ortam varki kendinizi kerhanede veya gay/lezbiyen partilerinde falan gibi hissedebilirsiniz. travesti abilerede dikkat etmek lazım her an karşınıza çıkabilirler..

kötü nam yapması hiçte boşuna değil uzak durunuz..
bir nevi çöpçatan sitesidir.

Normalde kullanmıyoruz ama şuan italyada olduğumuz için bir bakalım dedik ulan akıyor site.
Kızkar güzel erkekler taş yalnız çok fazla taciz mesajı geliyor yahu. abazan her yerde abazan gençler.
1 haftalik ucretsiz suler gucler veren copcatan sitesidir. indirmem oglum bir daha. 100 erkek varsa 1 tane de kiz oluyor. Fotografinizi oylatmak isteseniz erkekler de oyluyor birlerek dusuk oy veriyor serefsizler.
bugün ibnenin tekinin feysten selam sizi badoo da gördüm diye mesaj atmasıyla tanımış olduğum aranma sitesi. neyse adımı arattım falan unique bir adım vardır yani feysbukta bile 2 kişiyiz işte, adımı gördüm girdim profile üye olunuz falan diyor. derhal üye oldum feyk hesapla bakayım acaba profil resmi var mı diye... allahtan yoktu. onlayn olan ibnelere baktım 54 ,45 yaşında sapık amcalara rastladım. tiplere baktım bir sapık tipi nasıl oluyor diye gencinden , yaşlısına kadar kafamda bir resim oluşturdum. iğrenç bir yer kısacası.
güzel bir arkadaşlık sitesidir. en azından şimdilik.
evde kalmış hanımlarla, onlarla fantezi kurmak isteyen sapık beylerin web sitesi ve uygulaması.
ilginç bir site. merhaba bağyan diyerek mesaj atıyorum kızlara, kimse dönmedi tabii ki. iki makara yapayım diyeceğim de kimse cevap atmıyor.
Depresif bir haldeyken anlık bir sinirle üye olduğum site. Iki üç resim koydum. Bir gün dayanabildim canimi zor kurtardim. Tavsiye edilesi bir yer değil.
güzel kızların çoğunun fake olduğu site. ulan bugün yine bir kız beğendi ve yine çirkin. hay şansıma ya.
birçok kızla tanıştığım site. kullanın beyler.
boş bir sitedir bu site karı-kız falan yoktur hepsi gay .