bahadır isminin aradaki "h" sesi atılarak kısaca okunma şeklidir ve benim çok sevdiğim nickimdir.
sözlüğün gidişatına yön verebilecek potansiyelde garip yazar.popüler ve tikky kişiligiyle tanınır.
(bkz: bahadir)
berbayın ev arkadaşıdır.**
sabah 8 de finali* olduğu halde hala entry kasmaya çalışan yazar.
sınavda ne yaptığını merak ettiğim yazar.
sözlüğün bu ilk ve zor zamanlarında sorumluluklarını bilen uuser.. *
abisine ve annesine sinava girmediğinden hiç bahsetmeyen yazar*
entrylerini severek okuduğum yazar..
bir h yüzünden ömrünü çürütenleri esefle kınadığım mutlu yazar..kendisine bütün h ler feda olsun diyor başarılarının devamını diliyoruz
H harfini hayatının büyük bölümünü olan isminden defetmeyi başarabilmiş,nadide sözlüğümüzün bir o kadar nadide yazarıdır
yakında isminde bulunan diğer harfleri de kaybedip neticede br olarak vukuu bulabilecek popüler ve tikky yaratık
"h" sorunumu dikkate alan herkeze buradan teşekkür etmeyi kendime borç bilirim.*
kirli çamaşırlarımı ortaya çıkarmaya çalışarak benim popülerliğimi ve karizmamı elimden almaya çalışan sansasyonel ve tikky kişilik.
arkadaşları arasında;
-şii
-lan
-lan uzun
-la baksana
-la bahaa
olarak tanınan herif.
(bkz: surekli bereyle dolaşmak)
(bkz: görmemişin beresi olmuş)*
akşam akşam gülme krizine sokan, insanın içinden gülmek gelmiyosa baadır'ın entry girmesini beklemek gerek. artı mesajla yaran yazar.
up uzun saçlarına kıyarak dazlak olmaya karar veren yazardır.**
(bkz: kumbara)

şimdi anladın sen diyeceğim, bize ne lan diyeceksiniz. o zaman şey yapalım;

geleceğin rock star adayı. geleceğin adayı saçma oldu.

tanım: geleceğin rock star'ı. rock star yazarı.
kendi çapında beste yapan ve bu besteleri de acapella olarak yorumlayan.kendi sesinden iğrenen yazarımsı insan.**
bahar ismine baar denmesi gibi bahadır ismine de denebilen kelime.
deliliği yıllar önce tespit edilmiş,konu üzerinde fazla durulmayarak düzelmesi umut edilmiş,baadir-ül emin,harbi dost,kardeş...
adanada zirve düzenleyeceğine güvenilen ve inanılan yazar kişisidir.
derslerindeki başarısını hayatının diğer alanlarında da göstermesini istediğim zirvetör, organizatör, can dostum uzun insan.popüler ve tikky kişiliğiyle toroslarda nam salmıştır.