bugün

Tesekkurlerini sunar.
(bkz: her şeyi bırakıp ege nin bir köyüne yerleşmek/#26387395)

nereye ya otur oturduğun yerde. b for vendetta yerleşmesin kampanyası başlatıcam şimdi amk.

(bkz: beyza aç kapıyı)
ne heavy metal grubu ne civcivi !

olm değişik kafalar var sözlükte.
kendisi vokalliğini ve ritim gitaristliğini yaptığı cryptic grubundan 2013'de atılmıştır.metalle olan tüm bağı da orada bitmiştir.
arada dinler o kadar.
piano çalar ve bach tınılarında kaybolur şu aralar.

(bkz: beyza aç kapıyı)
an itibarı ile kimliği belirsiz bir seri katilin profilini çıkarmak üzere texas' ın austin şehrine giden davranış bilimleri enstitüsü' nün uçağında bulunan karizmatik yazar.
kimliği belirsiz seri katilin se7en olduğunu anlamış yazardır.

yarın radyoda bu parçayı çalacak yazardır.canlı olarak. http://www.youtube.com/watch?v=fiN8WWmLyIk
Eric Cartman benim Tırnağım olamaz.
Ben periyim. iyilik meleği bir peri...

Neyse seni iyiki de atmışlar seni gruptan hehehhe. Hiç üzülmedim hiiiiiç.herkes hakettiğini yaşar...

Bir yazar.
görsel
Çok cahilsiniz, keşke ölseniz. (bkz: v for vendetta)
hakkında bu kadar entry girilince aziz yıldırım' ın yerine fenerbahçe başkanı olduğunu zannedip bir an için sevindiğim dost yazar.
Sözlüğümüzde linki paylaşılan Bilmem radyo sunucularından aynı zamanda kurucularından biridir. Aynı zamanda anladığım kadarıyla ateist bir yazardır. Radyoda anlattığı ezgi adlı kızdan çokça hoşlanmaktadır azda edebiyat sever bir yazar gibi. Birçok konuda bilgi birikimi olduğunu düşünüyorum doğruluğunu bilemem.
(bkz: allah a inananların cahil olduğunun kanıttı) başlığımda ayarı yiyen şakirtlerin biri gelmiş gerisi de bekleniyor.

edit:afedersiniz birisi din kaynaklı eleştri yapmıyormuş sadece ergenmiş.
Çok zeki dünyanın en zeki yazarı. O kadar zeki ki liseden atıldı. Düşünün yani. ibret aldım ben.

Bir yazar.
Kimsenin anlamadığı, anlamak istemediği, anlasa da kabul edemediği şeyleri yazdığı için saçma sapan denilen; yazdıklarını büyük bir keyifle ve iştahla okuduğum, her şeyi sorguladığını ve anlamlandırdığını düşündüğüm yazar kişisi.
Inancına göre değil insanlığa göre değerlendirilmesi gereken yazar. Yine de bir tavsiye "saygı bekliyorsan saygı göstermeyi bil" ha saygı maygı s. Değil diyorsan da şikayet etme derim.
saygı falan beklemiyorum saygı da göstermeyeceğim.

bin yıllardır bu din denen gerzeklik yüzünden milyonlarca insan öldü.
milyonlarcası babasız ailesiz kaldı ve hala kalıyor.

sizin tanrınızın modern dünya'da yeri yok.
tek tanrı insandır.

tanrı ölüyor ve buna engel olamayacaksınız.

edit:yav he he cehalet prim yapmış.ayarı yedikce bok atıyor karşı argüman bile sunamıyorsunuz.
hep laf hep laf.
Amacına ulaşıp dikkat çekmiş küçük enişte. Tebrikler yine cehalet prim yaptı.
Ustune gelmeyin yazari. Siz ne bicim muslumansiniz oglum? Bu cocuk saygi duymasa bile sizin saygi duymaniz lazim. Ben insanliktan ciktigini hic gormedim b nin. Siz gordunuz mu ? Ne bu kinli laf sokmalar falan yakisiyor mu ? Kudurmayi , b nin kisisel inanc veya tutumlarini elestirmeyi kestiginiz an belki sizde insan olursunuz anasini satim .
Cehalet mi?
Bildiğiyle okuduğuyla düşündüğüyle sorduğuyla değil;
Allahı öne atmalıydı, kandırmalıdı sömürmeliydi
Tanrıyla prim yapmalıydı haklısın yanlış yolda bu yüzden.
23 yaşında elektrik elektronik mühendisliği okuyorum.
ergen ergen bık bık ötmenin manası yok.
ulan sen bu sözlük nedir bilmezken biz buralarda entry entry giriyorduk ''çömeze bak sen ''

+bir allah var necla
-ha nasıl bi şey bu vedat
-gözükmüyor duyulmuyor hissedilmiyor ama var yani evreni falan yarattı cennet cehennem yaptı iyiler kötüler orada ayrılacak.

ulan şuna inanıyorsunuz ya karikatür gibi insanlarsınız.daha da bir şey yazmaya gerek duymuyorum.
buyrun dilediğinizce mikertin nikaltını.
baba zoruyla cumaya giden liseli yazar.
fight club zirvesi duzenleyen yazar.

Bir de sabahtan beri din uzerinden tartisma yapiyorsunuz. Bahsettiginiz konular tanr, din vs gercekci olalim tartisma sonuxsuz kalacak. Ne varligini ne yoklugunu nesnel olarak kanitlayamazsiniz.
Ateist olmasini ve ergen gibi davranmasini gectim de sabaha karmasi 650 den eksilere dusmus bir şekilde uyanacak olan yazardir. Son 1 saatte 70 eksi yemis arkadas.
bu arkadaş hepimizden farklı ve zeki. bir karıncanın ayak sesini duyabiliyor, duvarların arkasını görüyor, gece görüşüne de sahip. biz normal insanlar gibi belli frekans aralığını duymuyor. en ufak sesi bile duyuyor, renkleri çok daha fazla görüyor. dünya etrafında dönerken çıkardığı sesi bile duyup baş ağrılarına katlanıyor. onun sınırı yok. ne duymasının, ne görmesinin. aklının da sınırı yok. sınırsız aklıyla dünyayı anlamlandırıyor. tebriklerimizi sunuyoruz.
hocam bırakın arkadaşı istediğini yaşasın. ben inanıyorum eğer yoksa bişey kaybetmem ama varsa kazanırım. adam inanmıyosa eğer yoksa oh ne ala hayatını dolu dolu yaşamış olur. eğer bu arkadaş inanmayıpta allah varsa senin halin yarrağa doğru yürür saygılar.
Her adam alıllı ve mantıklı konuşan yazarlar gibi dindar yazarlar tarafından linç edilmek istemen yazar. Herkes aksini söylesede o bildiğini söylüyor. Tebrik ediyorum kendisini. Zeka dolu bir yazar. Keşke bu yazarlardan olsa hep ve şakirtler siktirolup gitse!