bugün

entry'ler (144)

cinsel birleşme esnasında çıkan şlop şlop sesi

Oyle miymis? Serhat ya bak neler donuyor.

şiddetli açlık halinde karınızı yiyebilirsiniz

Zeka dolu fetvadır!

sevgilinin aşkım ilahili düğün istiyorum demesi

Klisede tanisilmis olmasi muhtemeldir. siz de katolikseniz ee daha ne dugunde halay mi cekeveksiniz?

pizzayı elle yiyen göt oğlanı

Evdeyken turk intikam tugayi dir. Cok ikiyuzluyumdur evde elle yer ustune gegiririm disarida catal bicakla yer ustune gaz cikaririm.

erkek kadına sahip olur kadın erkeğe ait olur

Temsil ettigi kitlenin zihniyetini yansitan sozlerdir.

Simdi bu ucuz romantizm anlayisi bircok turk erkegine eevett hulaaghh dedirtiyor farkindayim. Fakat praatikte bunun imkansiz ve hic de insani olmadigi asikardir. Diyelim ki bu mantikla buyumus bir kadinin sahibi oldugunuzu saniyorsunuz dusuncesi olmayan fikri olmayan seni secenek hatta bir altarnetif olarak bile dusunmeden sadece kabullenmek icin kabullenmis bir kadin senin degildir.

türk halkının çocuk yetiştirme tarzı

Ya katı alman disipliniyle çocuğu üzerek ya da simartip cocuga agladiginda her seyi yaptirabilme hakki veren modeldir. en onenlisi de rol modeller ya da aile buyukleri arasindaki catisma. Mesela teyzesi yapma cocugum oyle uzerine dokulur yanarsin dur diyince annesinin kalkip ooo soylenme cocuguma demesi cocugun bilincaltina atom bombasi atiyor. Hele bu anne baba arasinda gecerse toplum olarak ataerkil oldugumuz icin genelde cocugun annesine saygisi babasi tarafindan bitirilir.Diger buyuk ve gozden kacan sorun ise cocugu bir robot olarak algilayip surekli emir tasak ve komutlarla onu yonetmeye kalkmak evet disiplinli olursa aile bireyleri celismezse bu yapilabilir ama buna sizin bir kopyanizi cikartmaktir cocugunuza kendi olma hakkini vermemektir. turk insani zannediyor ki maddi anlamda yeterli olunca cocuk buyutebilirim. Herkes kendini bir cocuk yetiarecek kadar olgun saniyor. olan yine cocuklara oluyor tabii.

insanı duygusuzlaştıran şeyler

Hıcbir seydir. Duygusu olmayan insan canlı midir?

grand theft auto v

bir efsanenin zirve noktasidir.

sözlük yazarlarının itirafları

uzun bi aradan sonra sozluge girdim bayadir girmeyince unutuyor insan. Sanal bir sozluk olmasi vs her sey cok guzel de bu sozlugun her yerinden cehalet akiyor be. Insan kalitesi cok dusuk buna paralel olarak kompleks artiyor.

hüseyin nihal atsız

Makalelerini kavgam'la karsilastirinca yerli adolf havasi esse de kendisi bunu siddetle reddeder. Iyi bir edebiyatcidir.

beylik tabancası olan yazarlar

Tabancam var iyi nisanciyimdir cocuklugumdan beri silah severim de beylik tabancasi nedir bilmiyorum.

yazarlar tanrı olsa yapacakları

(bkz: Babil)

hz muhammed

incilde acikca sahte peygamberlere vurgu yapilmasina ragmen peygamberlik iddiasinda bulunmus Ve baba ogul iliskisinin sadece biyolojik olarak yorumlayan bir kitabin kendine vahiy yoluyla parca parca indirildigini soylemis tarihi kisilik. Ve musluman cevreler muhammed e hz muhammed demediginde seni saygisiLikla suclarlar oysa rabbe bile isimle seslenirken muhammed e neden muhammed demek saygisizlik olsun? Aklim almiyor.

karşı cinsi etkilemek için taktik yapma saçmalığı

samimiyetsizliktir.

kemalizm e hakaret edenlerin oksijen israfı olması

hakaret icerikli cumledir.

Simdi kemalizm ikinci milenyuma uyan bir siyasi ya da sosyal gorus olarak kabul edilemez. Fakat ataturk cok sevilir. Ataturk u cok sevmenin adi kemalizm degildir.

osmanlılar hangi akla hizmet islamı yaymadı

tanrinin cocuklarinin iblisin dinine prim vermemesidir. islam bi dinden cok arap kulturuyle yogrulmus vahsi bir kulturdur. Imanlilat bunu kabul edemez.

hülya avşarın bu beyinle bu kadar çok yaşaması

kirici cumeledir. Hulya avsar i hristiyanlarla ayni allah a inaniyoruz gibi cahilce soyledigi sozden sonra bende de bir kirginlik yaratti fakat kadin yillarca oyunculul yapmis para icin sarkicilik yapmis vs yani populerligi kadinin hakkidir. Simdi sanatsal anlamda bircok unluden daha iyi oyuncudur.

mertel kasetçilik

mutlu edendir. Ergenligimin sarkisidirm yes.

tayt giyen sevgilimden gurur duyuyorum

bu tip konular sadece kisiyi bagladigi icin gereksiz cumledir.

özür dilerim

Özür dilerim pedro. Uykum vardi mutsuzdum falan ama asıl sebep ismarlama tanisikliklara karsiyim ve ispat etme geregi de duymadim yoksa cok istiyordum.