bugün

dizinin bitimiyle bihter ve behlül isminin lanetide sona erecek...
+ bihter ben ayrılmak istiyorum.

- su dökelim ?
adnan hayatının şiirini yazıyor.

"hayatımızdaki hiç giderek büyüyor"
bihter'in tam adnan'a mutluluğu, herşeyini sunma kararı almışken, ednan'ın ondan ayrılmak istediğini söylediği söylediği dizi.
süvre: osmanlıcada dişi sığır anlamına gelir.
final reklamında hiç bir insanın gösterilmediği tek dizi.
an itibariyle:

görebildiğim daire sayısı / görebildiğim daireler içinde aşk ı memnu izleyen aile sayısı = 1

eşitliği sağlanmaktadır. yapımcıları kutlamak gerek, zira ülkede ki bu bölünme ve kaos ortamında hepimizi ortak bir paydada buluşturabilmişlerdir.
beşir'in frodo baggins benzeri laflar sayıklamaya başladığı dizi.

(bkz: bu yük çok ağır gelmeye başladı artık) *
Böyle bir entry gireceğimi hiç düşünmezdim. Çünkü izlemezdim. Hüzünlüyüm.

Maske düştü, Behlül göründü. Evde tansiyonu, şekeri olanlar varsa tvden uzak kalsınlar mazaallah.
(bkz: behlül maskesi gelmiştir)
pelin'i de sanarsın ki ayşe arman amına koyim. hemen "sex and the city'deki gibi olmasın.."
o değil öyle olsa ne güzel olur.
telefon diyaloğu:

nihal: iyi misin bihter?

bihter: senden iyi değilim, sen kazandın*.

(bkz: yok artık daha neler)
bihter'in gerçek anlamda delirdiğini üstüne basa basa vurguluyorlar. günümüz şartlarında, böyle refah içinde bir yaşantı sürdüren hatun behlül için ancak delirdi ise intihar ederdi.
behlülün maskesi düşeceğine maskesi takılan dizi. bu ince bir dalga geçmekmidir sorarım size ey kamuoyu.
--spoiler--
Behlül:katilim ben,kendim dahil herkesin katiliyim.hayatım boyunca bu utanca mahkum oldum ben.
--spoiler--
Şu anda hiç heyecan yok ama olaylar yarım saat sonra başlar,duygusal olanlar televizyondan uzak dursa iyi olur.hele behlül,bihter'in mezarı başında ağlarken.
tüm hayatın denize karşı olduğunu izlediğimiz bir dizidir. deniz manzarasında yemek yeniyor, işeniyor, düğün yapılıyor. ölün bile deniz karşısında yatıyor.

ölüsün lan ötesi var mı ? çöpe atsınlar ne farkeder.
peyker'in vedasının tırt olduğu dizi. o ne öyle firdevs bir yanaktan öpüp güle güle demek. kızın o senin ayı mısın.*
final bölümünde kına gecesi ile yarmıştır. ayrıca bihter intihar edicektir ve behlül çok uzaklara kaçıcaktır.
yakında piyasaya çıkması muhtemel "director's cut" dvd'sinde behlül'ün düğün organizatörünü götürmesini de izleyeceğimiz dizi. *

edit: aham da sona geliniyor....
batan gemiden önce fareler kaçarmış.

(bkz: firdevs hanım)
son bölümü oynayan dizi. bu bölümün en güzel yanı en heyecanlı yerinde kesip ertesi haftaya bırakamicak olmaları. nihahahahahaha.
bihter'in iyice mala bağlaması ile güldüren bir bölüm olmuştur.
senaryosunun elimde oldugu dizi. nasıl sızdırmışlar anlamadım.
beren saatin beklenenin üzerinde bir performans sergilemesi ile şaşırtan dizidir
Ednan an itibaiyle aramıza hoşgelmiştir..+-