bugün

entry'ler (209)

tanga giyen kızın amacı

Götünün özerkliğini ilan etmektir.

oral seks başlatan cümleler

Dondurmayı ısırarak mı yalayarak mı yersin?

dilan dere

Götüyle dağları delerse gerçekten haber niteliği taşıyabilir anca.

sözlük yazarlarının itirafları

insanlara hayır diyememekten nefret ediyorum.hayır demek istemediğim için de saçma sapan bahaneler uyduruyorum.istemediğim şeyleri yapmak istemiyorum artık,zorunlu olarak bazı şeyleri yapmak çok sinir bozucu çünkü.bazen içimden geçenleri bağırarak haykırmak istiyorum istediğim kişilere karşı.henüz bu cesaret kendimde olmadığı için de kendime küfür edip,kızıyorum.ve gene başa dönüyorum..

misafir gittikten sonraki ilk an

evde ergenler varsa "oh beee" deyip rahat rahat odalarına çekilip yayılırlar.
anne,babaysa misafirler gereğinden fazla kaldılarsa önce gecenin analizini yaparlar sonra da yatağa.

duşta ağlamak

normalde ağlamaktan daha zordur.ben denedim,olmuyor ya.ne kadar zorlasam da bir damla bile akmıyor.

fotoğrafı güzelleştiren sıradan şeyler

ne çekeceğinize göre değişir.mesela insan çekecekseniz onun en doğal halini,habersiz çekin.o an gerçekten duruşu doğalsa fotoğrafta da bir o kadar saf ve doğal çıkacaktır.çok üzgün birini, ya da çok mutlu birini gizlice çekmek gibi.yani kısacası insanın kendini koyverdiği anları çekin ne kadar salak bir pozisyonda olsa bile.

gecenin tek şarkılık özeti

duman-olmadı yar.

kitap ayracı olarak kullanılan şeyler

yaprak,mağaza etiketleri(özellikle kalın olanlarından),peçete.

başını yastığa koyduğunda ilk akla gelen

derin bir uyku çekmek istiyorsanız sadece uyumak olmalı.vicdan muhasebesi işine girildi mi,film bitmek bilmiyor,gerisi de uykusuzluk oluyor malum.

yeni bir yazar hoşgelmiş yavşaklığı

amacı gerçekten yavşaklıksa eğer,bu olay şuna benzer.birinci sınıfta hoca herkese tek tek ana baba mesleğini sorar ya,bir gün işi düştüğünde hangi çocuğunun velisine gideceğini bilmek için..

11 eylül 2011 sırbistan türkiye basketbol maçı

resmen sike sike yendiler bizi,bu bir gerçek.ilk yarıda da bok gibi oynadık bok gibi.Hep son çeyrekte atağa geçiyoruz,ama kaçan serbest atışlar,kaçan üçlükler,top kayıpları sayesinde üzülen taraf biz oluyoruz.ama bugünkü yenilgimizin en büyük sebebi serbest atışlardır..eskiden nefret ettiğim sporu tam sevmeye başlıyorum heyecanla takip ediyorum,ama sinirlenmemek elde değil.biz ülke olarak hep son anların adamı olduk sanki,mucizelere kalıyor hep işimiz.şans her zaman bizden yana gülmüyor işte.edilen dualar,totemler,güven,azim hiçbir işe yaramıyor.Tanjevic; olsaydı belki daha iyi oynardık,son topu kullansak kesin kazanırdık vs.. diye uzatmanın alemi yok.hiç olmazsa serbest atışların ikisi girse bile kazanamayacağımız maçı aynı gün,aynı potada, aynı saniyelerde onlara verdik.belki son top girse şimdi herkes sevinç naraları atıyor olucaktı,belki de şansımıza litvanya almanya'yı yenmişti,ama nafile.oyuncular desen toptan kaçıyor,baştan kabullenmişler sanki yenilgiyi.böyle gidersek resmen her turnuvada dejavu yaşayacağız.
yenilginin sebeplerini tartışmak,yorumlamak uzun uzun sürer.artık söylenecek tek söz kaldı bundan sonraki turnuvalar için her ne kadar elimizden bir şey gelmese de.hayırlısı olsun...

hidayet türkoğlu

ibrahim kutluay hakkında "topu kaçırıyor,gülüyor,ciddiyet yok." gibi laflar etmiştir.çok da haklıdır,ağzına sağlık.

4 saniyede yapılabilecek işler

ağzınızdan çıkmayacak küfürler çıkar,ağzınıza sıçılır.

5 eylül 2011 ispanya türkiye basketbol maçı

potanın bizi sevmediğini anladığım maç olmuştur.resmen adamlar topa üflese giriyor ya.zaten bok gibi çeken televizyondan izliyorum,cızırıtı sesine dayanamayarak sesi de kıstım.bu sefer de heyecan yok.sayı yedikçe sinirler bozuldu.bari ikinci yarı da canlanalım lütfen..

5 eylül 2011 büyük britanya polonya basketbol maçı

dünkü maç gibi heyecanlı geçmektedir.
netten izleyebileceğim link verebilirse biri çok makbule geçer..

facebook hesabı olmayan yazar

benim.en nefret ettiğim site,mümkünse kapatılsın sonsuza dek.

öpüşme sahnesi anında oturma odasındaki sessizlik

ve nedense o anda kumanda kimin elindeyse birden ortadan kaybolur ya da elden düşer.

canlı para daki ikinci küfür şoku

ettiği küfür de anlaşılsa bari.o kadar abartılmasına gerek olmayan olaydır.
(bkz: kim olsa aynı şeyi yapardı)

mehmet günsür

2 çocuğu varmış,italya'da yaşıyormuş.5 yıllık da evliymiş.beyaz'ın da deyimiyle "5 yıllık evliyim deyince tüm ümitler iyice gitti".