bugün

nasıl verillr merak ettiğimdir.

(bkz: sözlük mobil eksiklikleri)
biraz önce yaptığım uygulamadır. iyi günlerde kullan kardeş.

edit: başım gözüm üstüne.
biraz önce bana açık eksi verenlerin üzerlerinde denediğim hede. Düşmanlığın mert olma şeklidir.

Beğendim.
(bkz: açık eksileme)
Önce açık artılıyorsun. Sonra onu eksiye çeviriyorsun.

Bazı ibnoşların yaptığı gibi.
Ne zaman gelicek merak ediyorum. Böyle gözüne soka soka eksilemek istediğim yazarlar entyler var zall abimiz bi düşünsün bunu.
eksiyi at sonra yazara mesaj at;
'entry#' eksiledim kardeş haberin olsun.
ya da
'entry#' eksilerken hiç bu kadar zevk almamıştım amk senin.
Erkek olan gizli vermez o eksiyi.
Nasıl açık artılama varsa bu da en doğal durum.
Ciddi ciddi eksi aldiklari için ağlıyolar ya ahahah korkmayin çok artı alınca da araba vermiyolar.
Sözlükte begenmediğim entry olunca yaptığım durumdur.
sürekli eksi veren zat-ı muhterem açık olanındanda versene...
sürekli eksi veren zat-ı muhterem açık olanındanda versene...
(bkz: entry nick uyumu)
açık eksilenince tebessüm ederim.
Sanırım hatayımda bir kere yapmıştım diye hatırladığım ibnelikli eksileme şekli.
erkek adam işidir. eksiliyorsan belli edeceksin kendini. evet.
hiç aklıma gelmemişti.başlığı açan yazarda bi deniyeyim
olucakmı?*
Ezik işidir.
Yerinde açık eksi güzel olabilir. Kırk yılın başı sıkıntılı entrylerim mimli kişiler haricinde açık eksilenebiliyor. Onlara hak veriyorum. Aslında gerek yok böyle şeylere ama neyse. Fakat sürekli açık eksileyen anasını, karısını siktiğimin işsiz orospu çocuklarına ayar oluyorum.
artık sözlüğe gelmesi gereken butondur. ne o öyle maymun gibi önce açık artı sonra koştur allah bir telaşla herkesten önce eksi vermek ve bu arada başka birinin açık ya da kapalı artı oy vermemesini beklemek. ve tüm bunların sonunda ilgili yazarın bildirimi hemen görüp entrysine bakıp açık eksilendiğini görmesini ummak. ohooo ölme eşşeğim ölme. yazarken yoruldum amına koyim ya.

getirin şu butonu artık.
açık eksi butonu olmadığı icin açık artılayıp sonra eksilemek... komik.
aklıma takıldı bak çok üzüldüm, kin duydum, tüm öfkem kabardı sayende. *
ilgi çekmeye çalışan trolümsü o.ç eylemi. Hani diyor ki bak ben eksiliyorum bu süper entryi , hani bil, başkalarının anasına sövme , beni silk beni silk diyor.
artık cidden gelmesi gereken buton.

özellikle şurada çok işe yarayabilir ; (bkz: sözlük yakışıklılarının fotoğrafları)

şu an da yapılıyor ama iki tık fazla. bilmeyenler varsa hatırlatayım önce açık oyluyor sonra da kahrol düşman al sana bombe diyip eksiyi veriyorsun.

edit : ahahahsdf olacağına emindim de yakışmadı güzel kardeşim.
https://vocaroo.com/i/s1oAbTW2XPRg
bazı geri zekalı tiplerin aklınca işgüzarlık yaptığı
eylem. ulan kodumun yaş baklaları sizin açık
kapalı eksi oylama yapmanız penisimde bile degil evet..