bugün

entry'ler (186)

satılık ekşi sözlük hesabı

ilgilenenler mesaj atabilir.

satılık ekşi hesabı 150 tl

iletişime geçebilirsiniz
beyzanurkara467@gmail.com

satılık sözlük hesabı

ekşi olanından bir tane satıyorum efendim. iletişim için:
ya da dm

fitoterapi ile kanser tedavisi

ilaçlarda bitkisel kaynaklı maddeler kullanılabilir, evet. mesela asprinin ham maddesi söğüt ağacından elde edilebilir. ama anti-neoplastikleri, cerrahiyi, radyoterapiyi bırakıp kanserin bitkilerle tedavi edilebileceğini düşünmek en iyi ihtimalle hayalciliktir. her kanserin tedavi algoritması mevcut, bunun dışına çıkmaya çalışmak zarar verir. salt bitkiyle değil kanseri, basit bir apseyi bile tedavi edemezsiniz.

kollesistokinin

bir kaz daha ve temelli olduğunu düşündüğüm bir şekilde geri dönmüştür. üniversite sınavına az bir zaman kala üzerimdeki baskıdan sıyrılmak ve kafamı dağıtmak için açtığı hesabına, başka bir sınava çalışma döneminin başlamasıyla beraber yine aynı nedenlerle geri döndü.
4 seneki önceki kollesistokinin'in entry'lerini okumak tuhaf hissettiriyor, biraz daha fevriymiş sanırım o zamanlar. yıllar onu yumuşatmış, gelecek entry'lerinde buna tanıklık edeceğimize inanıyorum.

satılık ekşi sözlük hesabı

Bunun için iletişime geçebilirsiniz

satılık ekşi hesabı

Bunun için iletişime geçebilirsiniz

bir haftadır sol gözün seğirmesi

Geçen kış benim de muzdarip olduğumdur. Mutlaka iltihap demek değildir. Plastik-silikon terlik veya ayakkabı giymek, yoğun alkol-kave tüketimi, stres, yorgunluk, uykusuzluk vb sebeplerden de kaynaklanabilir. Benimki aylarca sürmüş ve sonra kendi kendine geçmişti. Yine de hastaneye gitmekte fayda var, aylarca bu derdi çekmeye hiç gerek yok.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

insan insan.
Federkleid.
Bu aralar sadece bunları dinliyorum.

en son satın aldığınız kitap

Herkes için organik kimya
Eğer edebiyat eseri olması gerekiyorsa da jane austen akıl ve tutku.

alanyada türk bayrağını indirmeye çalışan takkeli

Helal olsun o süpürgeyle vurup düşüren adamlara. Yine yaptığı yanına kalanlardan biri zannettim ama gayet de tekmelenmiş arkadaş. Siyasi görüşleri, kültür seviyeleri ne olursa olsun Türk bayrağı hâlâ tüm insanlarımızı birleştiren ortak nokta. Geleceğe dair umudum tazelendi.

açık eksi

(bkz: entry nick uyumu)

feminist kudurtmak

Kudurmuyoruz. Niye bu beyinsizlerle aynı ülkede yaşıyoruz diye halimize üzülüyoruz.
Ayrıca (bkz: donuz)

sözlük yazarlarına soru sormak

10 uçak vardır.

azeriler türk değildir

Niye Türkçe konuşuyorlar o zaman? Asimilasyon falan demeyin, Türklerce fethedilen başka ülkelerde niye Türkçe konuşulmuyor?

arap düşmanları bu ülkeden siktirsin gitsin

Kendini Arap, Arapları da üstün ırk sanan cahil beyanı.

evrim teorisine göre türklerin aşağı ırk olması

Evrime göre gerçekten de öyledir. 3 tane insan ırkı vardır. Siyah ırk, en ilkel insanlardır. Sarı ırk ise en ilkel ırk olan siyahiler ile üstün ırk olan beyazlar arasındaki geçiş formudur. Asyalılar da sarı ırk kabul ediliyor bilim otoritelerince. Tabii biz çekik gözlü olmadığımız için belki sarı ırk ile beyaz ırk arasındaki geçiş formu da olabiliriz. Ama evrim, beyaz ırka göre oldukça ilkel olduğumuzu söyler. Aksini iddia eden asıl cahil ergendir.
Not:evrim savunucusu veya karşıtlığı yapmadığım bu girimde, sadece evrimin bu konuda ne dediğini dile getirdim.

general cevdet in her olaydan yırtması

Polat'ın yanında lafı bile olmaz.

faun

Wilde rose'yi dinledikten sonra başka hiçbir şey dinleyemiyorum.

uludağ sözlük bayanlarının aşırı kalitesiz olması

Tam uzun bir cevap yazacaktım, cümlesini hadi eyv diye bitirdiğini gördüm. Bu varoşa bu kadar cevap bile fazla ama büyüklük bende kalsın.