bugün

asil yazar, tatlı sohbet adam.
dhl rulaz.
yeni nesil troll. ağır laflar işitecek gibi. hayırlısı.
(#12731836)

(bkz: entry nick paradoksu)
nicki bana aziz patty günü hatırlatan yazar. ayrıca hoşgelmiş.
--spoiler--
messi

yeteneksiz ve hobbit görünümlü bir futbolcudur.

kendisi o kadar abartılmıştır ki buna dünya'nın en büyük futbolcusu diyen andavallar var.
messi top10'a bile giremez bu konuda, en iyi futbolcusu ise bence kesinlikle bellidir.
(bkz: steven gerrard)
--spoiler--

ciddiyse çok komik acilen en yakın gazete bayisinden fanatik fotomaç ne varsa alıp derslere başlaması lazım.
--spoiler--
(#12777299)

daha önce de dediğim gibi madrid kazanacaktır.
yoksa göt capsim hazır...
--spoiler--

göt capsini alayım canım benim.
sözünü tutmasını beklediğimiz yazardır.*
(#12783377)
(bkz: seni bulacam oğlum)
göt capsi demişsin burda göt möt yok adamım.
real madrid sever biridir ki sırf bu bile kanka olmamız için yeterlidir *

ayrıca galatasaray' ın transferlerini 1 hafta önceden bildirmesiyle meşhurdur kendisi.
göt meraklısı değilim fakat söz vermenin ne manaya geldiğini hatırlatmaya gerek yok. caps istiyoruz bu arkadaştan.
(bkz: #12820412)
trollcan hoşgeldin.
(bkz: #13064874)

dertlere deva yazar. tam da, bizim söylemek istediğimiz şey.
(bkz: #13101154) entry'si ile kendini uludağ önünde galip göstermeye çalışan yazar. fikir ve görüşlerime karşılık veremeyip küfür etmiş ve moderasyona havale olmuştur. özel de ise 'islam şiddet'i emretmez demiş ve (bkz: #13099210) nolu entry'i okuyunca da kıvırmış ve 'islam emretse de ben yapmam' diyerek yenilgisini mühürlemiştir. ama yinede sevdiğim bir arkadaştır.
milli takımı gönülden desteklemek için emre'nin gitmesi yetmemiş bir de volkan'ın gitmesini bekliyormuş.

bu zihniyetle hiç desteklemesende olur.
futboldan anlamıyor, şansını ahşap boyama ve dikiş nakışta denemeli, adam özer hurmacıya yetenekli dedi.

(#13921213)
(#14053614) entrysi ile gülmekten sıçırtan yazar.
yeni yılını en içten dileklerimle kutladığım,

kendisine sevgi, dostluk ve huzur dolu sağlıklı bir yıl dilediğim uludağ sözlük yazarı.