entry'ler (174)

amatör müzisyenlerin yaptığı mükemmel şarkılar

http://www.youtube.com/watch?v=5jBvuD3FBT0

11 aralık 2011 trabzonspor galatasaray maçı

selçuk inan'ın trabsozspor taraftarına güzel bir frikik golüyle cevap verdiği maç.

iplerini koparan kukla

(bkz: #13923195) son derece haklıdır.

yaran facebook iletileri

alman konsolosu "brüder sizin apaçiler var ß harfini bizden çok kullanmak"...

sözlük yazarlarından aforizmalar

aşık der ki: hayatımız sahte hepimizin ki rol. hey beybe, rock'n roll.

1 aralık 2011 maccabi tel aviv beşiktaş maçı

evde "kafanı sikeyim almeida" nidalarının havada uçuştuğu maç.
ayrıca eline ayağına taşşağına sağlık quaresma.

kadınlara ofsaytı anlatmak

tahmin edildiği kadar zor değildir.
kızlar sizin için ofsaytı anlatıyorum;

--spoiler--
mango'ya girdiğini düşün. yanında bir arkadaşın var. o kişi seninle aynı takımda yer alıyor. karşı takımda da sevmediğin kızlar var. lakin mango öylesine kalabalık, öylesine kalabalık ki anlatamam. sende takım arkadaşınla beraber bir bluzu beğendin. karşı takımdaki sevmediğin kişilerde aynı bluzu beğendiler. ama siz bu bahsedilen bluzu onlardan daha önce kaptınız.kasanın kale olduğunu düşünelim. karşı takımdaki kızlar da kasaya ulaşmamanız için savunma yapıyorlar ve kasanın önünde dikilmiş bekliyorlar. senin de şöyle bir planın var. takım arkadaşına diyorsun ki; "sen kasanın arka tarafına geç, ben sana bluzu atayım, ödemeyi yap ve bluzu alalım." arkadaşın kasanın arkasına yani kızların arka tarafına geçiyor ve sen bluzu ona fırlatıyorsun. bu durumda ofsayta düşersiniz. he ama böyle yapmazsanız, sevmediğin o kızlarla yüzyüze, tartışarak, çirkefleşerek aralarından sıyrılıp kasaya ulaşır, ödemeyi yaparsanız ofsayta düşmezsiniz. ama şöyle bir şansınız da var. sen tam bluzu fırlatacağın sırada arkadaşın kasa önünde savunma yapan kızların yanında durur ve sen fırlattığın anda koşmaya başlarsa ofsayta düşmeme ihtimaliniz var. fakat zamanlamayı çok iyi ayarlamanız lazım. çelişkili bir durumda gözler yan hakeme (bu durumda yan hakem kasiyer oluyor) çevrilir. yan hakem devam etmenize izin verirse ve sizde bluzun ödemesini yapabilirseniz hem gol olur, hemde ofsayta düşmemiş olursunuz. işte ofsayt böyle birşeydir ve mango'da işe yarayabilir
--spoiler--

erkeğin en çekici olduğu yaş

en olgun olduğu yaştır.

sevgiliye söylenen en güzel söz

sensiz bir dakika 60 saniye gibi sevgilim...

yaran diyaloglar

+ ne kadar özledin ?
- nasıl anlatsam. ben bir fenerbahçeli , sen türkiye kupası.

yaran facebook iletileri

fox tv'de yayınlanan 'dinle sevgili' adlı diziyi 3 milyon tl'ye satın alan samanyolu tv dizinin adını din ile sevgili olarak değiştirdi.

muammer kaddafi

kaddafi öldü mi?
issız libya kaldu mi?
abd öcün aldu mi?
imdi ürek yırtılır.

komünist

neden sömürüldüğünü, neden aç olduğunu, neden köle olduğunu ve neden haklarının gaspedildiğini soran ve buna çözümler öneren kişidir.

16 cm lik penisin dayanılmaz çekimi

boyu değil işlevi önemlidir diyebileceğim olay.

--spoiler--
ne uzunu ne kısası en makbulü içinde en uzun duranı
--spoiler--

yaran facebook iletileri

volkan konak için "kuzeyin oğlu" deniyor, kıvanç tatlıtuğ'a sordum öyle bir şey yok dedi.

yaran facebook iletileri

"ağlamayana meme yok" sözünü duyduğumdan beri ağlıyorum, biride gelip demedi ki; al aga bu memeleri hakettin.

yaran twitter iletileri

hayatimi kazsam maden yazsam iron maiden olur.
#yılmaz morgül.

11 kasım 2011 türkiye hırvatistan maçı

"volkan'ın sakallara falan bakılırsa sabah hacdan gelmiş, yol yorgunu yoksa her önüne geleni içeri almazdı" dedirten maç.

cehennemdeki ateiste naber lan yarram diyen huri

nuridir o nuri.

11 kasım 2011 türkiye hırvatistan maçı

dakika bir gol bir tabirini açıklayan maç.