bugün

beyninize balyozla vurulmuş etkisi yaratan durum. hele o ayak serçe parmağı vurduğunuzdaki acı yok mu, bildiğiniz tüm küfürleri sıralamak hiç bu kadar kolay olmamıştı.
serçe parmak kıpkırmızı kesilir, tırnak çıkıcakmış gibi morarır. çektirdiği acıyla birlikte "heralde kırıldı" düşüncesi akıldan çıkmaz.

birde böyle durumlarda insanın acısının dışında, yanındaki arkadaşının götüyle gülmesi insanı çileden çıkartır.

(bkz: götüyle gülmek)
iki gün boyunca ayakkabı giymekte bile zorlanmanızı sağlayan hadise, bir de o parmakta kan toplanırsa vay halinize.*
insana sinirden duvarları yumruklatan durum.
kanı anında beyne sıçratan durumdur, bir anda her şeyden soğutur
ana avrat düz gidilecek durum.
en yakası açılmadık küfürlere neden olan çarpmadır.
en son çarpmadan sonra tırnağım mormor. ne zaman tamamen yerinden düşecek diye bekliyorum.
gebermeden önceki son çıkıştır.
o koltuğun kırılma sebebidir.
hayattan soğuma sebebidir, insn bir an evvel 21 aralığın gelmesini bekler. hayat anlamsızlaşır, tatsızlaşır. çarpmanın şiddetine göre, ahiret gününün hatırlandığı, kabir azabının düşünüldüğü de oluyormuş.
en yakası açılmadık küfürlere, neden olan çarpmadır.

o ne büyük bir acıdır, ancak çeken bilir.
işte o an hayattan soğuduğun zamandır.
tanrının sevmediği çocuğu olduğunu anladığın zamandır.
Aşk acısı çekenlerin başına gelmesini istediğim hadisedir. Nasıl acıdır arkadaş bu. Dünyada böyle bir acı yoktur.
Sessizce ve kimseye çaktırmadan o sadece bir damla olan gözyaşını nerede döküceğini arama sebebidir.
Parmağın küçüklüğüyle çekilen acıdaki ilginç ters orantının beynin tüm matematiksel fonksiyonlarını kilitlemesidir.
en büyük acıdır ama geçince unutulur. ta ki bir daha çarpana kadar.
bütün acılara bedeldir.
o koltuğu oraya koyana küfür etmeyle sonuçlanan durum.
2 yıl önce ayak baş parmağımnı tırnağını yerinden kaldıran hede. 2 ay sargı beziyle gezdim bi yerlere değip kopmasın diye. Sonra yenisi geldi de düştü. Eskisinden farkı yok. Ama böyle sakarlıkları hep yapıyorum ben yav.
Okurken bile içim çekildi.
Bu acı başka bir acı.
babayın düşmanlarını zikim yok böyle bir acı.
ancak zıplayarak evdeki tüm odalar dolaşılırsa acısı diner.
ayak parmağını koltukaltına sokmak diye okuduğum başlık. kafa gidik de biraz cürüm.