bugün

Yeni yazar. Hoş geldiniz.

Hadi gençler selamlayın yeni arkadaşımızı.
Gececi bir yazar gececi tayfanın yeni üyesi hoş geldiniz efendim

görsel
KAHROLSUN GÜNDÜZ TAYFA

YAŞASIN SABAHI GÖREN GECECi TAYFA

cCc Gececi Tayfa cCc
Süleymancıları savunmak için sözlüğe gelmiş bir tarikatci.
HOŞGELDiN ARAMIZA TATLIM SENiN GAFAYADA BEYAZ TAKKE TAKICAZ BiRAZDAN BiZDEN FARKIN KALMiCAK HiÇ AL iÇ Bi YUDUM OYŞŞHHH QURBAN OLURUM SANA BiTTER ŞOKOLATTEM BENiM
görsel
(bkz: kilise açıp kuran kursu yıktıran cumhurbaşkanı)
(bkz: ekrem imamoğluna oy verdiler diye yurt yıkmak)

kendisini an itibariyle cimer'e bildirmekten büyük zevk duyduğum süleymancı terör örgütü üyesi.
sosyal medyada algı yapıp insanları galeyana getirip provoke etme derdindeki bir terör örgütü hesabı bu.

sevgili arkadaşlar, bu süleymancı terör örgütü mensupları sosyal medyada "akp'ye oy vermedik, muhalifiz biz diye yurdumuzu yıktılar" diye propaganda yapıyorlar.

özellikle chp'li arkadaşlara sesleniyorum, süleymancıların bu oyununa sakın gelmeyin. bunların fetö'den, menzil'den bir farkı yok.
kendilerini "muhalif" olarak gösterip kamuoyu oluşturmak derdindeler.

sakın bunların algılarına kapılmayın. bunlar da diğerleri gibi cumhuriyet rejimi için, devletimiz için, ulusumuzun bekası için bir tehdittir. sosyal medyada süleymancı hesaplarına prim vermeyin, onların dolmuşuna gelmeyin.
(bkz: tengir budun) güldürme beni de zamanında cimere verdin sonuç bi bok olmadı rahatım kafam yerinde eve bir kağıt parçaşı geldi yırttık attık
(#42368669)
Eğer gerçekten avukatsan o ruhsatını yırt at, git başka iş yap.

Bizim mesleğimiz tarafsız olmayı, hukukun üstünlüğünü, adalet inancı ile hareket etmeyi gerektirir.

Bu işte tecrübeli bir meslektaşın olarak sana yegane tavsiyem bu.

Hukukçu hukuku bilir, ama iyi hukukçu adaleti bilir.
https://m.uludagsozluk.com/e/42368771/

Ben subjektif olay üzerinden konuşmam, eğitimim bilgim birikimim bunu gerektirir. Eleştirim de genel ve soyuttur, bu da idare hukuku başta olmak üzere hukukun ilkelerinden biridir. Avukat, eleştirisnde -müvekkili değil ise- bu vasfa sahip olmalıdır.

Hukuk başlangıcı dersini kimden aldın bilmem ama istersen gel, sana yeniden anlatırım.

Keza üstüne sifon çekilecek bir şey varsa o da senin gibi mesleği bu duruma getirenlerdir.
büroda gün bitince yorgunluk atmak için kravatı gevşetip viski dolduran duayen aktif yaşlı avukatların arayıp da bulamadığı parlak stajyer kardeşimiz.

offfffffffff demir gibi oldu ya ihihi.
(bkz: muck).
görsel
görsel
Görünce tiksiniyorum.
görsel
Kes lan süleymancı.
oooo olay var çekirdeğimi alıp geliiyorum.
12. Nesil silik.

Hahaha hahahaha yallah tarikatçı.