toplumun koyduğu kuralları ve normları yıkan müzik grubu.
o değil de adamlar organizasyonun en dikkat çeken grubu demişler ya rammsteine o koydu bana. oğlum haber yapıyorsunuz bari tam araştırın. bak orada slayer var, megadeth var, metallica var. keşke slayer' a satanist filan dendiğini bilselermiş böylece 'organizasyonun en dikkat çeken grubu olan slayer' diye başlarlardı haberi yazmaya ve bozuk saaat misali yine de olayı bir noktadan doğru yakalamış olurlardı.
birçok avrupa ülkesinde bile yasaklanmış bu rezil grubun maalesef ülkemizdeki hayran kitlesi azımsanmayacak şekilde.yeni nesil türk örf ve adetlerinden uzaklaştırlıyor diyoruz adımız gericiye çıkıyor.
özellikle şu zamanlarda gelmesi bence çok yanlış.akbank da bu durumu nasıl destek çıkıyor anlamış değilim.sabancı holdingde sakıp ağa ölmemiş olsaydı böyle bir şey yapabilir miydi merak ediyorum açıkçası.
avrupa'nın en ahlaksız grubu mu bilmem ama, pek de ahlak sahibi olmadıkları kesin. (bkz: pussy) *
vakit'in yaptığı ilk doğru yaftadır. ahlaksızlar mahlaksızlar, biz öyle seviyoruz.
rammstein pistir efendim. kakadır. hatta mason, hatta hatta siyonist oyunudur. oyuna gelme kardeş. sübhanallah. estazibullah. eyvallah.
amerikayı da katarsak nine inch nails'i bilmeyen kişi söylemidir. closer parçası yeter bu unvanı almaya.
- avrupanın en ahlaksız müzik grubu seçilmişsiniz efendim, ne diyorsunuz?
+ aaa niye öyle seçilmişiz ki?
- çok fazla müstehcenmişsiniz, mazoşizm, homoseksüellik gibi sapıklıklara özendiriyormuşsunuz?
+ ama en azından sübyancılığa özendirmiyoruz.
- peki efendim.

edit: sübyancılar ve sübyancı destekçileri rahatsız.
bir amerika'nın en kabarık saçlı rok'n'rollcusu elvis presley gibi,
ne bileyim bir stairway to heaven ile ezoterik mesajlar veren led zeppelin gibi,
olmadı üç akor bir çığlıkla zaman zaman kulak siken sevgili nirvana gibi birşeydir.

severiz..
http://galeri.uludagsozlu...-payla%C5%9F%C4%B1m-3761/

az önce, ilgili sitede yapılan bir okuyucu yorumu.

(bkz: sübhanallah kardeş ibretlik bir paylaşım)
"aaa bir ara marilyn manson a cradle of filth'in solisti diyen şahsiyet değil mi bu? tam kendisi"

ahlaksız olabilirler ama siz de kulaktan dolma haberlerle, zerre araştırma yapmadan gazete basan, yobaz zihniyetlersiniz. bir de rammstein'in çocuklarımızı eroine alıştırıyormuş. şahsen till lindemann ın herhangi bir türk genci ile "gidin eroin için lan" diye bir diyaloğa girdiğini sanmıyorum.
insan birşeyi eleştirmeden önce bir araştırır yahu dedirten yazı.
ne yani, serdar ortaç dinleyen, murat boz dinleyen kızlarımızın ahlakı çok mu sağlam. peh. siktirin gidin lütfen.
her fırsatta o şehitlerin mensubu olduğu tsk'ya çamur atan bir internet sitesinin, yine o şehitleri kullanarak yapmaya çalıştığı garip provokasyon sırasında ortaya attığı iddia.
çocuk tecavüzcüsü yazarına arka çıkacak kadar ahlaklı(!), karşı görüşü ise her daim ahlaksızlık kisvesi altında ötekileştirerek, örümcek kafasınca hedef almakta beis görmeyen klasik vakit gazetesi repliği *!
kendileri ahlak timsali olan (!) vakit gazetesinin yaptığı değerlendirme.

(bkz: bir ahlak timsali olarak vakit gazetesi) *
m: muhabir
t: Till Lindemann

m:evet efendim kötü bir haberimiz var
t:(telaşlı bir şekilde) ne oldu ki...
m:efendim
t:söylesene...
m:sizin için avrupa nın en ahlaksız müzik grubu diyorlarmış.
t: amıskem bende kötü bişey söyliceksin sandım içime oturmuştu.

not:içime oturmuştuyu nasıl almanca söylediğini inanın bende merak ediyorum...
birilerine facial salladığından dolayı, o birilerince sevilmeyen grup.

avrupa'nın en ahlaksız müzik grubu rammstein?

boş vaktim olduğunda yazarım, ahuaha.
rammstein'ın hallelujah şarkısını bilmeyen cahil söylemidir.
çok ayıp şeyler yaptığı için hiçbir devlet ve vakıf organizasyonlarına davet edilmez ayrıca bu ayıpçı rammstein.

klipleri de ab ülkelerinde "ayıp" olduğundan, gece 23-24'ten sonra yayınlanır.

çok şey yazmak istiyorum da sadece gülebiliyorum be sözlük. benim gülücüklü, sinirli isyanımı sen anlayacaksın, biliyorum. "şehitlerin anısı için durdurun bu rezaleti" demişler. emin olun, şehitler sizden utanıyorlardır. bari onları alet etmeyin orospu çocukları.
--spoiler--
Feyzullah Babaeski diğer yorumları

2010-06-23 12:09:01
bu ne rezalettir hemde umum önünde
Allah-u taala bu Reimmstein denilen müzik grbunun bin bir turlu belasini versin. Bunların topu Alman nazisidir ve sahnede orgi dahil binbir turlu rezalet çıkarmaktan hiç utanmazlar. Sahnede ters ilişkiye bile girer bunlar. Allahım sen bizi koru böyle iblislerden yarabbim. Dinden imandan çıkarır bunlar adamı maazallah. Kesinlikle seyretmek istemiyorum. Eşime çoluğuma çocuğuma da asla seyrettirmeyi düşünmüyorum.
--spoiler--
orgi morgi her boku biliyorsunuz ama 'reimmstein' a laf atarken adamlar en azından sizin gibi çocukları taciz etmiyorlar dinin altına sığınmış şeytanlar. Allah-u taala mahşer gününde cezaların en ağırını sizin gibi ikiyüzlü sapıklara vereceğini unutmayın.
kendi kitlesine hitap eden überfree gruptur. çanakkale şehitlerini ne karıştırıyorsunuz yahu, illa ki bir yerlere saldıracaksınız. isterseniz cihad ilan edin kapısına yürüyün, elinizde vakit gazeteleriyle; ama dikkat edin de o gazetelere attırmasınlar. *
not: şansa bak, 31. entry'miş...
çok ahlaksızlar çok. bildiğiniz gibi değil; 10 yaşındaki çocuğu taciz eden üyeleri var!

hem de umum önünde! cehaletin son haddi yahudi de demişler rammstein için adamlar duysalar bu ithamı intihar ederler lan!
ergin ardıç bakış açısı. "ağır maden akımı", "şeytanın çocukları" ya bu tip müzik grupları, bunları dinleyen kitle. ibretlik bir paylaşımlara doyamıyoruz, ahlakımızı koru sen yarab. sübhanallah kardeş dinimiz amin!!

[görsel ]
adamları nüfusumuza almayacağız, sadece müziğini dinleyeceğiz, ahlakları kendilerini ilgilendirir. dinlenilen şarkıcıların ne kadar ahlaklı olduklarını nereden bileceğiz.
cuma akşamı çatır çatır izleyip ortalığım dağıtacağımız müzik grubudur. ahlaksız mı, kim ahlaklı bu devirde afedersiniz?