bugün

Yok artık yahu dedirten fiyattır... 32 lira nedir Allah aşkına. Git-gel 64 lira!

Evet doğruymuş, hem de gece yarısı başlıyormuş! Yemin ediyorum iş değiştirme sebebi

https://www.gaste24.com/g...-tuneline-zam-h66871.html
Diğer köprülerede zam yapılarak bu absürd durum çözülecektir.
Dik dur eğilme!
" şu dağcılık işini öğrensek iyi olacak artık " dedirtti.

ya da herkes kendi tünelini açsın ne yapalım !
(bkz: yetmez ama evet)
E geçme diye mantık olur mu? Geçmeyeceksek neden yapıldı?
haftada en az 3 defa avrupa yakasından anadolu yakasına geçen bizleri üzmüştür. gerçi para benden çıkmıyor iş amaçlı gidip geliyorum dolayısı ile şirket karşılıyor ama yazık günah be kardeşim. köprüyü kullandığım zaman bakırköyden ataşehire 1 ile 3 saat ( sallamıyorum yaşandı ) arası giderken avrasyadan geçtiğimde maksimum 20 dakikada gidiyorum. büyük bir kolaylık en koyusundan muhalif olsam bile hiçbir zaman inkar etmedim ancak "müşteriyi s..me" odaklı bir şey haline de getirmesinler.

bunun normali 15 liradır. üstelik atıyorum 6 saat içerisinde tekrar geçtiğinde yarı parası alınmalı. yani gittin ve döndün toplamı 22.5 lira falan olmalı en fazla. zaten çok büyük oranda kullanılıyor bu tüp geçit yani sürümden inanılmaz paralar kazanabilirler isteseler. şu dediğimi yapsalar günde atıyorum 150.000 araba geçiyorsa o sayı 450.000 e çıkar.
Istanbul da artik araba kullanmak birilerini zengin etmek anlamina geliyor hangi yola girsen bir gise var diiit diye ötüyor zaten yakit ve vergiler pahali bir de bu çikti simdi.
Ama bu böyle gitmez insanlar yakinda arabaya binemez hale gelecek.
Eskiden Kıbrıs savaşı zamanında falan insanlar korkarmış yunan uçakları gelir de boğaz köprüsünü yıkar mı diye şimdi öyle bir şey olsa millet iyi olmuş diyecek duruma geldi amk.
Deniz bedava. Bence yuzerek gidip gelelim.
gözler tengir budun'u arıyor. bu konu hakkında yılmaz özdilvari bir entry girerek artı oy toplamalı..

fakirleri üzmeyen zam. ne de olsa onlarda araba alacak para zaten yok. araç sahipleri için üzücü. ekonomi o kadar iyi her şey o kadar şahane ki bu küçük zamcık kimseyi üzmemeli..

ülke değil haraç çukuru..
Millete geçsin diye yapmışlardır o tüneli.

(bkz: geçmiş olsun)
Fırsatçı tünel esnafının işgüzarlığıdır. Asdfdsdh!!

Gecen sene başında 16 lira olan ucret, simdi 32 lira oldu. Ama sorarlarsa enflasyon %20'yi geçmedi.
kim bilir kimin sofrasına şeker oluyoruzdur...
Avrasya tuneli git gel 70 lira... cok iyi... artik bombos olur... rahat rahat geceriz misss.
Dün teyzemlere gittik eniştem açtı ülke tvyi yine kendi aklınca çomarlanıyor. Neyse söz döndü dolaştı avrasya tüneline geldi dedim güzel birşey ama çok pahalı halk nasıl kullansın gidiş geliş 40 tl olur mu. Oda bana diyor olsun cehape zamanında bunların hiçbiri yoktu falan filan zirvaliyor. Buna dedim sen kaç kere geçtin peki dediki bana vala ben hiç geçmemişem. O kadar övdüğü tünelden parasi yüzünden hiç geçmemiş daha oysa ben bile 2 kere geçtim. işte böyle bir zihniyetle karşı karşıyayız arkadaşlar bu zihniyet bimden ucuza tarihi geçmiş tavukları alip sabah akşam tavuk makarna yiyen kurufasulye ye bile tavuk koyup yiyen zihniyet. Şimdi 64 tl olduya hayırlı olsun burdan başta sümsük eniştem olmak üzere bütün comarlarin anasinin amına girsin o tünel.
100 bin tl araçlara binen kıl kuyruk tiplerin yandığı derttir. amk yerinde o kadar parayı bi araca veriyosan 32 tl için bıdı bıdı etme amk. evet..
Yıllardan beri derler verdiğiniz vergiler size Yol, su, elektrik olarak geri dönüyor, peki o Zaman niye biz Köprülerden, otobanlardan geçerken Para ödüyoruz. Madem yapiminin parasi bizden cikiyorsa.
gayet uygun bir durumdur. gayet ucuzdur. böylesine bir yapıdan geçmek için bu para az bile size iyilik yaramıyor. ucuza seyehat ediyorsunuz. niye rahatsız oluyorsunuz.
Yanlış haberdir. (Şimdilik)

Yeni ücret tablosu, Avrasya tüneli’ nin internet sitesine yanlışlıkla konmuş, konulduktan kısa bir süre sonra da kaldırılmıştır.
Ulaştırma bakanlığı “böyle bir zam yoktur” diye açıklama yapmıştır.

Benim naçizane fikrim; zam oranları bu şekilde belirlendi fakat seçimlerden sonra uygulanmaya başlanacaktı.
Şaşkalozun biri konuyu anlamayıp siteye yükledi yeni tarifeyi.
Muhtemelen kovulmuştur.
ohhhhhhh dedirtir. iyiki istanbulda yaşamıyorum. sokmuşum tüneline.
geçme avrasya köprüsünden ürkütürsün vakvakları..
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar