bugün

Güzel ürünlerin uygun fiyatlara satıldığı bir ofis market...özellikle stok fazlası ürünlerde kimi zaman harika fiyatlara çok iyi ürünler kapabiliyorsunuz.

http://www.avansas.com/
yaptığı kampanyalarda müşteri memnuniyetini kesinlikle önem vermeyen sitedir. ofix.com daha iyi bir alternatiftir.
4 yıldır ofisin kırtasiye harcamalarını ben yaparım. daha uygun yer yok. şimdi okullar da açılıyor. eğer ihtiyacınız varsa buradan alışveriş yapın.
Türkiyenin en iyi alışveriş sitesi benim deneyimlerime göre.
bi değişik ofis malzemeleri sitesi. tchibo kahve kapsülleri kendi orijinal sitesinde 22 lira iken, burada 28 liradır mesela. yazıcı kartuşları filan da piyasaya göre en az 20 lira fazladır.

(bkz: kafalar iyi galiba)
Müşteriye karşı olan ilgi ve alakanın üst düzey olduğu firma. E posta ile iletişime geçtiğim halde hemen telefonla geri dönüş sağladılar.
Sözlerini tutup ertesi gün siparişleri getirerek beni şaşırtan şirket. Böyle sözünü tutan firma görmeye alışık değiliz.
Alanında rakibi olmayan firma. Yaptığı işi emek vererek yapıyor. Ofis ihtiyaçlarında neredeyse her şeyi Avansas'tan almaya başladık. Hayatı kolaylaştırıyor.
ucuz ve kaliteli ürünün adresi. teslimat hızlı.
işini layığı ile yapan bir e-ticaret firması. Ofis gereçleri konusunda yok yok ve istanbul içinde 1 gün sonra teslimat yapıyorlar.
Toplu ürün alımı yapmama rağmen bugüne kadar eksik ürün bile çıkmadı. Çıksa gelip buraya yazacaktım ama olmadığı için olumlu tarafını yazdım. Umarım hiç değişmezler.
Normal fiyatlara bir ofis için gerekli olan herşeyi bulabileceğiniz e-ticaret sitesi.
Kendi dağıtım personeli ile istanbul içine 1 günde teslimat yapan, şirketlerin hayatını kurtaran firma.
Standart kırtasiye malzeme alışverişimi düzenli olarak yaptığım marka. Bunun dışında da çok fazla ürünü var. Kargo, müşteri hizmeti vs. çok iyi çalışıyor.
Genel olarak kahve ve filtre kahve kağıdı alışverişi yaptığım site. Bayram vs yüzünden oluşan yoğunluk gibi ekstrem durum olmadığı sürece siparişim 1 gün içinde elimde oluyor. En kötü 2 gün işte oda sıkıntı edilmez zaten.
Arada alışveriş yapmama rağmen bazen beni arayıp memnun olup olmadığımı, halimi hatırımı soran firma. Böyle ufak detaylar insanı mutlu ediyor.
Ürün çeşitliliği fazla, bulunan ürünler kaliteli, satış sonrası ya da öncesi müşteri memnuniyetine önem veriyorlar. Ürünü müşteriye bir aksilik olmadıkça hızlı ve sağlam ulaştırıyorlar, kendi kargoları olduğu için firmalar arasında dolaşmıyorsunuz. Yani sunduğu imkanları beğendiğim site.
Corona döneminde oluşan yoğunluğa rağmen ufak tefek siparişlerimi bir gün sonra ulaşturan firma. Bu kadar müşteri memnuniyetine önem veren bir firma olması çok güzel, başarılarını katlarlar.
"anketimize katılarak peçete kazanmak ister misiniz?" diye mail atıp duran vasat firma.
neremizi silelim bu saatten sonra aq?!!